Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 16 Ağu 2018, 05:56

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 29 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 13gezegen
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2010, 12:55 
Avarel

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Leto yazdı:
Koray bey filtreleme güzel olmuş. Bir yorumumu eklemek isterim, istediğimiz filtreleri koyduktan sonra fiyata göre sıralamak istendiğinde tüm filtreler kalkıp başa dönüyor. Bir bu, bir de filtrelere yayınevi de eklerseniz çok güzel olacak.

Erdem Bey yorumlariniz icin cok tesekkurler. Filtreden sonra siralama yapinca filtrelemenin kaybolmasini halledecegiz. Yayinevini de koyup koymamak konusunda kararsiz kalmistik, sanirim koyabiliriz. Kacinci filtre olarak en faydali olur sizce? Sizce derken tabii bu konuda herkesin fikirlerini duymaktan mutlu oluruz.

Bu arada 14 Nisan'da yeni gonderimiz gelecek, bu gonderi icin17 Mart'a kadar siparis alabiliyoruz. Sitede listelenmemis urunler icin info@13gezegen.com adresine isteklerinizi yollayabilirsiniz.

Gorusmek uzere...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Mar 2010, 17:34 
Meraklı Okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Gerçekten hiçbir şüpheniz olmasın arkadaşlar siparişleriniz hem çok hızlı hem de hiç zararsız elinize ulaşıyor.

Ben geçen hafta Perşembe akşamı bir sipariş verdim Cumartesi sabahı elime ulaştı. Fasikül önce kalın bir şeffaf poşetle kaplanmış ondan sonra zarf ondan sonra 2 kalın mukavva ve bir de kargonun poşediyle korunuyor yani imkanı yok herhangi bir zarar almasına.

Ben çok memnun kaldım. Sipariş vermek için yeni gönderinin gelmesini bekliyorum. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca Koray Bey'e bütün sorularıma bıkmadan cevap verdiği için çok teşekkür ediyorum. :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Mar 2010, 22:56 
Avarel
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
benim siparişim 1 gün içerisinde sorunsuz birşekilde ve de yanında süprizleriyle ulaştı.ama bu hizmetin arkasındaki sistemi aklım almıyor.sitede ne ararsak var.bunu nasıl sağlamışlar acaba?rob389 dan sipariş verdiğimde yaklaşık bir ay beklemiştim.sipariş öncelikle yurtdışından ellerine ulaşmalıymış depoda yokmuş falan filan.ama oranın da bi güzelliği 70 lira üzeri alışverişlerde kargo ücretini kendilerinin üstlenmeleri.13 gezegen de o tarz bi uygulama başlatsa tadından yenmez diye düşünüyorum.çok iyi oldu bu sitenin varlığından haberdar olmam.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2010, 14:48 
Meraklı Okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Gelmiş, hem-men verdim siparişleri 00

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2010, 19:29 
Meraklı Okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Ben de verdim siparişleri. :) Özellikle BN #8'deki 4 sayfa büyüklüğündeki resmi görmek için sabırsızlanıyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 May 2010, 16:39 
Avarel

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Herkese merhaba,

Websitemizdeki bir iki yeniligi duyurmak icin tekrar karsinizdayim.

Ilk olarak, 'önsipariş formları' linki altinda bulundugumuz ayin Previews kataloglari (text formatinda) ve Previews Siparis formlarini bulabilirsiniz (Eski katalog ve formlara da sayfanin altindaki linkten erisilebiliyor). Su anda siparis vermek icin formu doldurup faks veya email yoluyla gondermek gerekiyor. Ileride, daha cikmamis urunlerin alisveris sepeti yoluyla on siparis verilmesi de mumkun olacak.

Ikinci olarak da anasayfanin sol kolonuna tum urunlerin kliklenerek filtrelenebildigi yeni dizin sistemimiz yerlesmis durumda.

Deneyip fikirlerinizi paylasirsaniz cok sevinirim. Gorusmek uzere...

Koray

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 May 2010, 18:04 
Meraklı Okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Alıntı:
Ileride, daha cikmamis urunlerin alisveris sepeti yoluyla on siparis verilmesi de mumkun olacak.

Bu özellik güzel olacak. Bir de yeni gelecek ürünler diye bir bölüm olsa çok güzel olur diye düşünüyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2010, 16:24 
Seçici okur

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
geldi mi geldi mi

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2010, 15:59 
Meraklı Okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Resim

O kadar bekledik. 1-2 gün daha bekleriz. :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2010, 16:27 
Kara Şövalye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Ben de ilk alışverişimin sonucunu bugün aldım.Gerçekten çok kısa bir süre içinde ve gereken korumalarıyla beraber çizgi romanlar elime geçti.Mail attığınızda da Koray Bey'den çok hızlı bir şekilde cevap alabiliyormuşsunuz,doğruymuş.Tereddütü olan varsa hiç çekinmesin,derim.Ben kendi adıma,burdan başka bir yerden uzun süre çr alışverişi yapmayacağımı söyleyebilirim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2012, 15:38 
Kara Şövalye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Bende ilk alışverişimin neticesini aldım. Biomega 5 ve 6. cildini özel sipariş ettim. Biraz uzun sürdü (gümrükte takıldılar uzun süre). Heyecan içinde kutuyu açtım, mangalarımdan önce bir kartpostal, Flashpoint için bir reklam broşörü ve Magic the Gathering (bilmeyenler için masaüstü kart ile oynanan bir oyun. Hayır pişti değil.) ile ilgili bir adet çizgiroman(Free Comic Book Day ne güzel birşeymiş) çıktı. Mangalar da poşetliydi, ama sanırım Viz Media tarafından poşetlenmişlerdi ama tertemiz ve zararsız gözüktüklerinden çok sevindim derken mangalarımın da altında bir adet Green Lantern sayısı çıktı (Free Comic Book Day ne güzel birşeymiş v2.1). Ne diyim başka sağlam mı sağlam, dolu mu dolu bi kargo ile günüm şenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Nis 2015, 00:15 
Avarel
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Bağımlılık yaratan site. Özel sipariş opsiyonu sayesinde aklıma gelen her çizgiromana ulaşabildim şu ana kadar ki stokta halihazırda var olan kitaplar da derya deniz. Bugün o kadar çok merak ettim ki sitede stokta olanların excel listesini indirdim ve mükemmel excel yeteneğimle bu ürünlerin toplam fiyatını elde ettim. 127.000 dolar gibi bir şeyler çıkıyor. 13 gezegenin yıllardır var olan bir site olduğunu da göz önünde bulundurarak ortaya koydukları arzın karşılığında ciddi bir talebin de olduğunu düşünüyorum. Taktir edilesi bir girişimcilik, yolu açık olsun.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2015, 22:50 
Kara Şövalye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Sabır gerektiren ama bir o kadar da bunun karşılığını aldığımız bir site. Ben Dragon Ball Z serisinin Vizbiglerini topluyorum. Açıkcası oldukça kıvranacağımı düşünüyordum. Zira Amazonda bile bazı sayıları yok gibi ve ben 9.cildi almak gibi bir şirinlik yapmıştım. İlk cildi özel sipariş ile verdim. Koray Bey çok ilgili, dağıtımcılarının stoğunda olmayabileceğini söyledi. Ki sonradan olmadığı çıktı. Ama dediğim gibi öyle bir müşteri ile iletişimi varki biraz beklememi bir sonraki sipariş zamanı yüksek olasılıkla stoklanacağını söyledi ve stoklarına gelmişti. Böylelikle serimi tamamlama şansı doğdu.

Yanlış anlaşılmasın o site için çalışmıyorum ya da Koray Bey kankam değil. Hep artı verecek değiliz hem :D Bazen gelişleri uzun sürebiliyor. Ama yine de hoş Free Comic Book Day süprizleri eksik olmuyor ;)

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 29 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Aranacak: