Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 15 Kas 2018, 11:59

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2006, 14:59 
Admin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
http://resimliroman.net/x/index.php?s=h ... aberID=349
Alıntı:
Rodeo'dan Ken Parker ve Dylan Dog okuyucularına güzel haber. Ayrıca Albümleri de merakla bekliyoruz. Rodeo Sitesinde yer alan açıklamayı aynen aktarıyoruz:
Olgunlaşma sürecindeki albümler rafa çıkana dek, Ken Parker ve Dylan Dog'un enfes maceralarında buluşmaya devam ediyoruz:

Berardi'nin yazıp Milazzo'nun çizdiği Lily ve Avcı, Ken Parker'ın en aykırı, en şiirsel öykülerinden biri. Bu çok özel macerayı içeren Ken Parker #25, tam da 25 Mayıs'ta ülke çapındaki bayilere dağıtılmış olacak. Bu yayınımızı, çizgi roman dükkanlarının yanısıra Remzi, İnkilâp ve Dost kitabevlerinde de yarından itibaren bulabileceksiniz...

Dylan Dog #17'ye gelince: İkisi de son derece çarpıcı ve keyifli olan Zamanın Sınırlarında ve Kötülük adlı maceraları içeren bu kitap, Mayıs ayının bitiminde çıkacak...

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2006, 15:40 
En Baba Lord
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
yav bu stripin kapanmasıyla ken parkere ağırlık vereceklerinin işaretiyse, strip dergisini sevmeme rağmen nerdeyse sevinecem, kapandıda adamların aklına ken parker geldi diye :evil:

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2006, 15:42 
Admin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Abi bu konuda yanılıyorsun bu senin başından beri neredeyse tamamen düzenli şekilde Ken parker yayınlanıyor. Burada haksızlık yapıyorsun :?

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2006, 15:46 
...

En son PoE tarafından 26 Eyl 2006, 08:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2006, 16:43 
Admin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
PoE
Dostum bu olay maddiyata da bakıyor ben inanıyorum ki Ken Parker normal seri bittikten sonra Özel seriye de kaldıkları yerden devam edilecek ve oda bitirilecektir.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2006, 08:12 
Saxon
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Eğer yanlış anlamadıysam, BRENDON o kahramanın ismi...

Ve bence de yayımlanmayı hak ediyor...

Ama bizlerden başka satın alan olur mu, bunu yayınevi yetkilisinin iyice bir düşünmesi lazım.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2006, 09:01 
Robin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Brendon yayımlansın ben de okurum , kapakları ilgi çekici benim için , Strip'te okuyamadım :( , elimde yok.
Artık Dylan çıksa da okusak di mi :)

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2006, 22:05 
PoE yazdı:
Yunus yazdı:
Burada haksızlık yapıyorsun :?

yunus bi de rodeonun sadece 8 sayısını yayınladığı bi yarım kalan seri var o ne olacak?

okura hiç mi haksızlık olmuyo...

Özel Seri'ye Rodeo ara verdi, sonlandırmadı. Özel seride yayınlananlar, aslında sonraki maceralar. Normal serinin önünde giden maceralar. Özel Seri 8. sayının kapak içi yazısında, seriye bu sayı itibariyle ara verileceğini ve nedenini yazmışlar. Şöyle:

"Zor Saatler'in finaliyle Ken Parker Özel Seri'ye bir süre ara veriyoruz. Bu dönem zarfında, Ken Parker Altın Seri'nin yayınına ağırlık vereceğiz. Tüm Ken Parker hikayeleri kendi içinde sonlanıyor gibi görünse de, birbirinden bağımsız değiller ve bir zaman dizini içinde devam ediyorlar. Bugünkü okurlarımızın önemli bir kısmı, Ken Parker'ı özel seri ile tanıyıp seven insanlar. Kronolojik olarak daha sonra gelen bu dizimiz ise, geçmişe (Altın Seri'ye) ait çokça göndermeyi barındırmakta. Bu sebeple, altın seride bazı kritik bölümler yayınlanana dek, elinizdeki diziye ara vermemizin - özellikle yeni okurlar açısından - doğru olacağını düşündük. Merak etmeyin bu ara fazla uzun sürmeyecek. Altın serinin biraz yol almasının ardından, farklı düzenlemesiyle övgünüzü alan dizinin yayını hiçbir biçimde değişikliğe uğramaksızın devam edecek."

Bu arada, düzene alışık olmadığım için sanırım, 24. sayının çıkışını kaçırmışım ben :)

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2007, 22:53 
Avarel

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
sevgili yunus.sitenizde kahramanlar bölümünde dylan dog'a yer vermemişsiniz,yada ben rastlayamıyorum.bizleri bu konuda aydınlatırmısınız.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2007, 14:50 
Admin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
hdilbaz
O kısmı daha hazırlıyamadım ama bonelli den çevirildiği an yerini alacak, uyarın için çok teşekürler... :oops:

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Aranacak: