Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 19 Kas 2017, 08:34

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Wonder Woman (2017)
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2017, 22:16 
Ne çıksa okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Selam ahali...
Bildiğimiz gibi yeni Batman serisinin başlangıcı ile birlikte bir dizi DC filmi vizyon tarihi beklemekte.
Bu serinin ilki Wonder Woman olacak. Çok yakın bir tarihte de vizyona girecek. Yeni fragman da yayınlandı hatta...

https://www.youtube.com/watch?v=T1j7qWUQjog

Resim

Vizyon Tarihi:
2 Haziran 2017

Yapımı :
2017 - ABD

Tür :
Aksiyon , Fantastik , Macera

Yönetmen :
Patty Jenkins

Oyuncular :
Gal Gadot , Chris Pine , Robin Wright , Connie Nielsen , David Thewlis

Senaryo :
William M. Marston , Jason Fuchs

Yapımcı :
Zack Snyder , Charles Roven

Film Özeti

Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar. Filmde Gal Gadot, Wonder Woman karakterini Batman v Superman filminden sonra 2. kez canlandırıyor.

http://www.imdb.com/title/tt0451279/

Başa dön

Mesaj Başlığı: Re: Wonder Woman (2017)
MesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2017, 23:31 
Meraklı Okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Geçen hafta pazar günü gittim, iyiydi. DC sinema evreni için şu ana kadar çıkmış en iyi filmdi. Zaten diğer ikisinden Man of Steel'i Superman çatır çutur boyun kırdığı için beğenmemiştim, onun dışında okadar fena değildi aslında. Batman v Superman'in ise ilk yarısında uyuyordum nerdeyse, ikinci yarıda vasatın bir tık üstüydü... Martha.... WHY DID YOU SAY THAT NAME !!!!!!!! xD yani okadar birşeye benzemiyordu. O yüzden WW'nin 1.lik tahtına oturması çok zor değildi zaten.

Gal Gadot, büyük hayran tepkileri aldı uzun süre, ben birşey demedim ama bende WW olmak için biraz çelimsiz diye geçiriyordum içimden eğer dürüst olmam gerekirse, ama filme iyi hazırlanmış, etlenmiş, budlanmış güzelmi güzel bir Wonder Woman olmuş sonunda, ayrıca bu zamana kadar Zack Snyder'ın her DC karakterine yaptığı, ''hey hadi hepsini Batman vari yapalım çünkü Batman seviliyor'' olayı yoktu, renk paleti böyle boğuk ve karartılmış değildi. Aferim sana Patty Jenkins, buda WW'ye daha yakıştı tabi, umarım WB bunu dikkate almıştır. WW filmi iyiydi yani, bu 3. filmde tutmasaydı zaten hali haraptı WB/DC'nin sanırım. Umarım Justice League'de iyi olucak ama görücez.

Filmin Yönetmeni Patty Jenkins, Wonder Woman 2 içinde gene yönetmen koltuğunda olucakmış. :D Harika haber.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2017, 12:15 
Ne çıksa okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Film fena değildi, katılıyorum ve fakat DC bu işi beceremedi. Marvel'in ardından gelmeye mahkum. Hem filmler hem diziler göz önünde bulundurulduğunda çok arkalarda kaldı ve bir türlü adapte olmadı. Nedenleri vardır eminim fakat banane. Örümcek adam çizgisinde işler yapıyorlar, bir türlü Marvel ayarını tutturamadılar. Ben JL' den de hiç umutlu değilim. Güzelim Batman/Superman filmini hiç ettiler, ondan da hayır gelmez bize. Hiç heveslenmeyelim.

Filme gelince; amerikanın astığım astık kestiğim kestik, tarih benden sorulur edalarına ayar oluyorum. Kısacası bi yerden sonra estetiğin de bir önemi kalmıyor. Ne bileyim işte... dünyanın ihtiyacı olan bu "ortak düşman" kurgusu artık beni baydı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2017, 19:43 
Meraklı Okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
DC film evreni kurma konusunda daha yolun başında ve bence en büyük hatası bu evreni bir yönetmenin vizyonuna teslim etmesiydi. Marvel filmleri ise bir çok başka yönetmen tarafından çekildi ve sonradan Joss Whedon'ın vizyonunda Avengers olarak bir araya geldi. DC'de ise Man of Steel, Batman vs Superman ve Justice League hepsi Zack Snyder... ve ben şahsen vizyonunu pekte beğenmedim. Çok şükür bir Patty Jenkins geldi de farklı bir soluk aldık. Ha nerdeyse unutuyordum Suicide Squade'da var tabi... oda okadar iyi değildi ama Batman vs Superman'den daha fazla keyif aldım Suicide Squade'ı izlerken.

Şimdi Justice League'in ipleride Joss Whedon'ın elinde, umarım güzel olucak. Justice League ile düzgün birşeyler yapabilirse WB işte o zaman DC'nin Marvel'a yetişme şansı olucak beyaz perdede. Herşey Justice League'e bağlı şu anda... Fiyasko olursa henüz emekliyen DC sinematik evreni hiçbir zaman ayağa kalkamıycak ve Marvel'ın beyaz perdedeki ezici üstünlüğü devam edicek.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Aranacak: