Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 17 Ağu 2018, 20:59

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2014, 19:37 
Üstad
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Terminus ile sezona noktayı koydular. Çizgiromanda kısaca bahsedilmişti. Bir kült ya da tarikat mekanıydı. Ama dizide en az bir sezon işlenecek gibi. Et ya da mezbaha sahnesinden insan yiyen bir topluluk olduğuna dair yorumlar dolaşıyor. Dizinin gidişatı bence çok iyi. 3 ya da 4 sezon daha görebilir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2014, 22:03 
Kara Şövalye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
kurtaran_adam yazdı:
Terminus ile sezona noktayı koydular. Çizgiromanda kısaca bahsedilmişti. Bir kült ya da tarikat mekanıydı. Ama dizide en az bir sezon işlenecek gibi. Et ya da mezbaha sahnesinden insan yiyen bir topluluk olduğuna dair yorumlar dolaşıyor. Dizinin gidişatı bence çok iyi. 3 ya da 4 sezon daha görebilir.

Ben bu sezon birkaç bölüm izleyip keyif almadığımı fark edince takip etmeyi bıraktım... Olumlu yorum görünce merak ettim; belki bir ara tekrar bakarım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2014, 00:03 
Üstad
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
nikopol yazdı:
kurtaran_adam yazdı:

Ben bu sezon birkaç bölüm izleyip keyif almadığımı fark edince takip etmeyi bıraktım... Olumlu yorum görünce merak ettim; belki bir ara tekrar bakarım.

Valinin ortaya çıkışından hapisanenin çöküşüne dek süren bölümlerle karşılaştırıldığında dağılan ekibin birleşme sürecini anlatan bölümler gerilim ve heyecan yönünden hafif kaldı. Ama bütün içinde gerekli parça olarak düşünürsek seyretmek keyif verebilir. 4. sezonda katılan Abraham ve Eugene karakterleri de gelecek sezonlarda öne çıkacaklar. Belki de Eugene finalin düğümünü çözecek kişi olabilir. O nedenle izlemeye devam...

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Aranacak: