Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 15 Ağu 2018, 22:11

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2006, 18:06 
Admin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Resimli Roman sitesinin sadece forumdan ibaret olmadığını uzun süredir söylememe rağmen ne yazık ki bir çok arkadaş bunu anlamak istemiyor. Hatta forum içinde bazı mesajlara bakıyorum site içinde basit arama yapılsa cevapları hatta kahramanlar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilecekler, bazen site içinde değil forum içinde arama yapılsa sorularının cevaplarını alabilecekleri gibi aynı başlık açmak için vakit bile kaybetmeyecekler...

Bazı arkadaşlar siteye yazı yazı yazın dediğim zaman sadece forumu anlıyor ama halbuki ÇR yazıları kısmına siteye üye olan herkes yazı yazabilir. Yada mail attıkları takdirde başka site içinde başka bölümlere... Mesela Yeni yayınlar bölümüne elimdeki kapakları veya bulabildiğim kapakları eklemeye çalışıyorum. Daha sonra safça bekliyorum eksik yayın koydu isem belki bana haber verilir diye ama tam tersi hakarete varan maillerle neden tüm kapak resimleri yok bu işi yapamıyorsanız bırakın diye mailler alıyorum.

Resimli Roman sadece forumdan ibaret değildir ve Resimli Roman'ı geliştirmek bizlerin elinde ana sayfada son dakika bölümünde ben duyurumu yaptım gerisi sizlere kalmış arkadaşlar... Bilgiyi paylaşılmaz ise istenilen bilgiyede ulaşılamaz diye düşünüyorum.

Burası tabii ki bir paylaşım alanı fakat genel olarak tüm çizgi roman severlere ulaşabildiğimiz yer ise forum alanı değil sitenin kendisidir. Bu nedenle fırsat buldukça forum içindeki bilgi mesajlarını site içine taşıyorum.

Resimli Roman sadece forumdan ibaret değildir ve Resimli Roman'ı geliştirmek bizlerin elinde ana sayfada son dakika bölümünde ben duyurumu yaptım gerisi sizlere kalmış arkadaşlar...
Resimli Roman hepimizin sitesi ve bizlerin katkısı ile gelişecektir.
Bilgiyi paylaşılmaz ise istenilen bilgiyede ulaşılamaz diye düşünüyorum.

En son Yunus tarafından 26 Kas 2006, 19:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2006, 19:22 
Yunus
bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışırım.
Bu tarz konular aslıda toplantılarda dile getirilse daha yararlı olur.
Ben herkezin bir sorumluluğu olmasından yanayım çünkü bir kişiye her şeyi yüklemek yanlış..

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2006, 00:20 
Yunus yazdı:
başka site içinde başka bölümlere... Mesela Yeni yayınlar bölümüne elimdeki kapakları veya bulabildiğim kapakları eklemeye çalışıyorum. Daha sonra safça bekliyorum eksik yayın koydu isem belki bana haber verilir diye ama tam tersi hakarete varan maillerle neden tüm kapak resimleri yok bu işi yapamıyorsanız bırakın diye mailler alıyorum.

Bırak Yunus bilenler yapsın.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz