Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 10 Ara 2018, 07:20

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2008, 22:54 
Üstad
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Alaslar, yanlış anlaşılma benim açımdan söz konusu değil.Gayet doğru anladım. Bu forumun şablonunu bir incele tekrar. Salon Fumetto, Bar With No Name, Frankofon, Türk Çizgi Romanı gibi üst forumlar var. Bunlar ile benzer bir şekilde Conan için üst forum istiyorsun. Fumettocu olduğun aynı zamanda pek çok Fumettocu gibi Conan sever olduğun ama Bar With No Name içindeki karakterlere sempati duymadığın ve Conan'ı da o üst başlıkta görmek istemediğin dolayısıyla da Conan'ı comicslerden apayrı özel bir çizgi roman olarak rasyonalize etmeye çalıştığını anlıyorum. Kendi özelinde Conan'ı koyduğun yer ile bu forum şablonundaki arasındaki çelişkiyi düzeltmeye çalışıyorsun. Ama genel geçer tasnife göre Conan'ın yeri doğrudur. Bar With No Name altında bir alt forum olabilir. Ancak şu ana kadar ne senden ne de başka bir üyeden forum içinde Conan namına dişe dokunur bir post okumadım. Durum böyleyken böyle bir istek fuzuli ve anlamsızdır. Bilmem anlatamadım mı?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2008, 23:16 
Kara Şövalye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
kurtaran_adam yazdı:
... Fumettocu olduğun aynı zamanda pek çok Fumettocu gibi Conan sever olduğun ama Bar With No Name içindeki karakterlere sempati duymadığın ve Conan'ı da o üst başlıkta görmek istemediğin dolayısıyla da Conan'ı comicslerden apayrı özel bir çizgi roman olarak rasyonalize etmeye çalıştığını anlıyorum. Kendi özelinde Conan'ı koyduğun yer ile bu forum şablonundaki arasındaki çelişkiyi düzeltmeye çalışıyorsun...

Niçin olmayacağını açıklamışsın güzel, diyeceğim bir şey yok. Ama yukarıdaki tahlilini okuyunca gözlerime inanamadım. Takım tutar gibi çizgi roman taraftarı mı olur ? Ben her türlü çizgi romanı okurum, kitaplığımda değişik türler mevcut hatta enteresan bir şekilde şu anda Conan yok. (Çok Conan okudum ama hepsinin cildi dağılıp gittiği için elimde kalan olmadı)
Ben bir önceki mesajımda bir şeyler anlatmaya çalıştım. Demek olmuyormuş.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2008, 23:21 
Üstad
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Alaslar yazdı:
Takım tutar gibi çizgi roman taraftarı mı olur ? Ben her türlü çizgi romanı okurum, kitaplığımda değişik türler mevcut hatta enteresan bir şekilde şu anda Conan yok. (Çok Conan okudum ama hepsinin cildi dağılıp gittiği için elimde kalan olmadı)

O zaman bu konuda affını dileyeyim ben de. Haksızlık etmiş oldum sana.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2008, 00:29 
kurtaran_adam yazdı:
Alaslar yazdı:
Takım tutar gibi çizgi roman taraftarı mı olur ? Ben her türlü çizgi romanı okurum, kitaplığımda değişik türler mevcut hatta enteresan bir şekilde şu anda Conan yok. (Çok Conan okudum ama hepsinin cildi dağılıp gittiği için elimde kalan olmadı)

O zaman bu konuda affını dileyeyim ben de. Haksızlık etmiş oldum sana.

Alaslar'ı sözlerinden, kurtaran adam'ı da nezaketinden ötürü kutlarım :wink:

Başa dön

Mesaj Başlığı: Re: Conan Bölümü
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2008, 12:40 
ben bu başlığa eyvallah dedim ammavelakin bi uyarı yapmadan da geçemeyeceğim...

PoE yazdı:

mesela "zagor" konusunda bir başlık açacağın zaman düşünmüyor musun "fumettiye mi açsam, lal'e mi açsam" yada "çizgi roman başlığına mı açsam" diye? tek tek kahramanlara da bölüm açılırsa hem sıkıcı, hem yorucu, hem diğer başlıkları zayıflatır diye düşünüyorum.

salon fumetto ve lal kitap başlıklarının bir ara elden geçirilmesi lazım...

mesela büyülü rüzgar 65' e bakim nerde dedim salon fumetto da çıktı. lal e ait kitap tanıtım ve özetlerinin yarısı orda yarısı burada...

eh artık biri bir araya toplar... :mrgreen:

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz