Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 10 Ara 2018, 07:21

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: God Of War: Chains of Olympus
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2008, 09:07 
Kara Şövalye
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
God Of War'dan haberi olmayan oyunsever olduğunu pek sanmasam da Chains of Olympus kısmı hakkında biraz bilgi vereyim dedim.

Yeni God of War: Chains of Olympus’ta Kratos, karısını ve kızını öldürmek üzere aldatıldıktan sonra Ares’e olan hizmetini sorgulamaya başlıyor. Geçmişindeki günahlarından arınmak amacıyla Ghost of Sparta, tanrılar için yıllarca izlenecek bir savunucu olmayı taahhüt ediyor ve kendi ordusunun Olympos adına verdiği mücadelenin antik dünyada efsanevi olmasını sağlıyor.

Oyunda kahramanımız Kratos,karısını ve kızını bulmak için Hades yollarını düşüyor ve bu arayış boyunca Grek mitinin tüm canavarlarıyla karşılaşıyoruz.Özellikle bu çığlık atan hanımefendilerin beni pspyi kırdırtacak dereceye getirdiğini söylemeliyim :)

Bu arada oyunun en büyük güzelliği grafikleri ve animasyonlarıdır.Resmen oyunun içinde yaşadım denebilir.Örneğin, bu oyunu oynayıp bitirdikten sonra Prince Of Persia oynayamadım.Kesinlikle grafikler o kadar basit geldi ki keşke öncesinde oynasaymışım der buldum kendimi.

Bir de oyunu tam havasına girerek oynamak isterseniz ne yapıp edip orijinalini elde edin derim.Bendeki oyun kopya olduğundan olsa gerek Kratos'un hikayesini anlatan bu ara geçişler bende hep aynı.Yani tek görüntü gösterilip,alttaki yazılar da hep aynı olarak görünüyor.Dolayısıyla aslında hikayeyi anlayarak oynayamadım.

Trailer:

http://www.gametrailers.com/player/31577.html

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 16 Kas 2008, 15:25 
Ne çıksa okur

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Versiyondan dolayı sanırım çalıştıramadım bu oyunu ve hala ağzımın suyunu akıtıyor...darısı PS3 e artık

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Aranacak: