Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 12 Ara 2018, 04:47

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2009, 18:25 
Üstad
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Oyun üç platform için çıktı. Animasyon serisine dayalı olarak yapılan oyunda jedi ve clone asker olarak iki farklı oyun seçeneği varmış.
http://www.gamespot.com/xbox360/action/ ... index.html

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2009, 23:01 
New Hope
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Puanlar çok vasat... Ben The Old Republic'i bekliyorum, zira çok koyu bir Knights of the Old Republic fanıyımdır, (oyunlarının) başka SW oyunlarından da pek haz edemedim şu güne kadar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2009, 16:56 
Baltalı İlah
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Dün indirp oynadım(bir Star Wars oyununu normalde orjinal alırım ama puanları görnce riske girmek istemedim).Oyun hoşuma gitti o kadar kötü değil fakat bazı yerleri çok saçma.Mesela oyunda ölme gibi bir seçneke yok var ama metrekare başına checkpoint koydukları için pek bir anlam ifade etmiyor.Ayrıca sürekli mario misali zıplama üstüne kurulmuş bölümler var oraları çok sıkıcı ama bir clone'u oynamak gerçekten zevkli.Star wars olsun çamurdan olsun.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2009, 17:21 
Albay
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Rezalet. Gelmiş geçmiş en kötü Star Wars oyunu. 15 dakika oynayıp, harddiskimden kazıdım. 10 üzerinden 0.0 veriyorum.

Daha da kötü olan, bu oyunun senaryosunun "canon", yani evrende yaşanmış olarak kabul edilmesi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2009, 19:00 
Resimli Roman Filozofu
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Nick Fury yazdı:
Rezalet. Gelmiş geçmiş en kötü Star Wars oyunu. 15 dakika oynayıp, harddiskimden kazıdım. 10 üzerinden 0.0 veriyorum.

Daha da kötü olan, bu oyunun senaryosunun "canon", yani evrende yaşanmış olarak kabul edilmesi.

Aynı görüşteyim. StarWars Unleashed çok çok daha iyidir. Ben onu tavsiye ederim. Yeni Sith versiyonu görmedim ama ilk çıkan mütişti. Yalnız o oyun evrende yaşanmış kabul edilmiyor. Çünkü benim bitirdiğim versiyonda olmaması gereken şeyler oluyor.
Gizlenen yazı:
Benim bitirdiğim versiyonda Dart Vader ve İmparator Palpatine ölüyor dolayısıyla Episode 4-5-6 direk çöpe gitmiş oluyorki bu dediğim imkansız bir şey :mrgreen:

"I've seen things you people wouldn't believe.Attack ships on fire off the shoulder of Orion.I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.All those moments will be lost in time like tears in the rain.Time to die." Roy Batty; a night in November 2019; Somewhere in Los Angeles

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2009, 19:32 
Baltalı İlah
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Bende aynı görüşteyim Force Unleashed ve battlefront'un üstne oyun tanımam ama bu oyunda o kadar kötü değil ynai clone wars animated'ı sevmedğim için tiplemeleri falan sevmiyorum ama bir sürü yan karkter var kit fisto,plo kloon,luminara vb.Ayrıca ışın kılıcı ile droid biçmek çok zevkli.
Gizlenen yazı:
Hangi versiyon ki o?Benimkinde asilerin kaçması içn darth wader ve sidious ile dövüşüyordu ama sonunda biz ölyüyorduk.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2009, 19:40 
Albay
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
SanBlackDragon yazdı:
Yalnız o oyun evrende yaşanmış kabul edilmiyor. Çünkü benim bitirdiğim versiyonda olmaması gereken şeyler oluyor.
Gizlenen yazı:
Benim bitirdiğim versiyonda Dart Vader ve İmparator Palpatine ölüyor dolayısıyla Episode 4-5-6 direk çöpe gitmiş oluyorki bu dediğim imkansız bir şey :mrgreen:

Star Wars: The Force Unleashed oyununun "light side ending" senaryosu, evrende yaşanmış sayılıyor.

PC, PlayStation 3 ve X-Box gibi konsollar için çıkan versiyonlar birbirlerinin hemen hemen aynı ve hepsinde "light side" ve "dark side" olmak üzere iki farklı son var.

Oyunun son bölümünde yaptığınız bir seçime göre bu iki sondan birini görüyorsunuz. Dediğim gibi; light side olan canon, diğeri değil.

Gizlenen yazı:
Light Side sonunda, Darth Sidious ve Darth Vader ölmüyorlar. Dark Side sonunda ise, Vader ölüyor, Sidious ölmüyor. Yani Sidious her iki versiyonda da hayatta kalıyor.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Aranacak: