Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 17 Ağu 2018, 20:58

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: NFS Hot Pursuit
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2010, 08:17 
Spiderman Fanatiği
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Need For Speed kardeşlerin son veledi Hot Pursuit EA Games tarafından piyasaya sürüldü. Genelde olduğu gibi Electronic Arts tarafından değil Criterion Games tarafından peydahlanmış. Taşıyıcı anne tarafından doğurulmakla kalmayıp aynı zamanda büyütülen çocuk gibi ruhsal arızalı bir varlıkla karşı karşıyayız.

Oyunun gerçekliği eleştirildiğinde “kardeşim oyun Shift gibi değil arcade bu arcade”deniliyor.Oyunun tarzı arcade olabilir. Ama azami derecede arcade. Fizik kanunlarını hiç iplemiyor oyun.Benim gibi kaşar oyuncular Test Drive 5 ve 6′yı hatırlarlar. Zamanın oyun dergileri fizik kurallarını uymuyor diye bu iki oyunu yerden yere vurmuşlardı. Aynı şekilde NFS daha simülasyonumsu diye methiyeler düzülüyordu. TD 5′in ardından 12,TD 6′nın ardından 11 yıl geçti. Hot Pursuit ise bu iki oyundan çok daha sürrealist olmuş.

Aslında oyunun daha büyük eksileri var. Her şeyden önce oyunun menüsünde anti-aliasingi ayarlama seçeneği yer almıyor. Ekran kartınızın yazılımında istediğiniz uygulamada keskinlik yumuşatma ayarını değiştirme seçeneği yoksa,ne yapacağınızı bilmiyorum. Nvidia ürünleri kullananların herhangi bir problemi yok. Oyunun grafikleri de son derece ilkel. Tamam manzaralar iyi hoş ama son derece kalitesiz bir şekilde render ediliyor. Dünya kadar para verip bir süper bilgisayar aldıysanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız.Kıçıkırık Playstation3’e sahip olan konsolcuları tatmin edecek şekilde hazırlanmış.Pc’ye de birebir port edilmiş.

Bunun dışında araçlar ile ilgili sorunlar da var. Aracı istediğimiz gibi boyayamıyoruz. Önceden belirlenmiş renklerden birini seçebiliyorsunuz. Araçlar hakkında detaylı bilgi de verilmemiş.

Oynadığım kadarıyla oyunu pek beğenmedim. Edge of The Earth ve giriş videosu dışında. Sonuna kadar oynarsam belki detaylı inceleme yaparım. Daha önce Prototype’ı da ilk başlarda beğenmemiştim ama sonra beğenmiştim. En iyisi sabredip NFS Shift’i beklemek.

Happiness is prison,Evey.Happiness is the most insidious prison of all.-V@V for Vendetta

En son Carnage tarafından 21 Ara 2010, 08:17 tarihinde darbelendi.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Aranacak: