Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 14 Ara 2018, 21:10

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Street Fighter Legends: Chun Li
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2016, 16:45 
Meraklı Okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Okurken çok keyif aldım ya. SF'yi çok sevmemden kaynaklanıyor olsa gerek birazda... hikayenin çizeri dikkatimi çekti birde, adı Omar Dogan. Bu Omar Dogan aslında bir Omar Doğan olabilirmi ? yani türk kökenli birimi onu merakettim ama o konuda hakkında bir bilgi bulamadım. Tek öğrendiğim Amerika'da doğmuş olduğu. Çizimleri fena değildi, baya bir manga etkisi hakimdi çizimlerinde. Hikaye en kısa şekilde özetlersek Hong Kong'da geçen bir polisiye idi... Chun Li'nin Street Fighter turnuvasına daha hiç katılmayıp, bir interpol ajanı olmadan önceki hayatını anlatıyor. Taa yeni mezun olup'da Hong Kong'da polisliğe başladığı ilk zamanları, Shadoloo örgütü ve o örgütün lideri Bison'ın sağ kolu Sagat ile ilk karşılaşmasını anlatıyor hikaye. Dan'in babasının nasıl öldüğü, (buna çok üzülemiyorsun çünkü Dan karakteri başlı başına komedi için yaratılmış bir karakter... baba diye ağlarken çok komik gözüküyor falan doğası itibari ile) Sagat'ın gözünü nasıl kaybettiği gibi ilginç kısımlarıda gösteriyor hikaye. Bu kısım benim için çok önemliydi... hep Sagat'ın gözünü nasıl kaybettiği ve karnından omzuna kadar tüm göğsünüde aşarak giden yara izini nasıl aldığını merak etmişimdir. Ayrıca Dorai (chun'un babası ve amiri) ve Lin (chun'un en iyi arkadaşı ve ortağı) hoş yan karakterler idiler.

Bu kapakta Omar Dogan'dan.
Resim

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz