Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 14 Ara 2017, 17:14

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Durango 3
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2012, 23:23 
Baltalı İlah

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Arkadaşlar duyumlarıma göre Durango 3 çıkmış,İlhan kardeşimizi çok sıkıştırmıştım,devamı aylardır neden çıkarmıyorsun diye,hatta diğer siteden gerek mailden eşi ile epey sitem yapmıştı bana.Başka kişilerden sebebini öğrenince ,üzüldüm hepimizin başına gelen dertden muzdaripmiş,umarım halleder. gelelim durangoya..
İlhan kardeşim umarım kalite aynıdır yine kabartmalıdır,fiatı artmış ama hakediyor,maliye ile derdinde umarız yardımcı olur,ama bize kim edecek ,sorun o ! [-o<
Bak dostum sana yaz başı fikir vermiştim,sende söz verdin,saklama kutusuda çıkaracaktın,umarım çıkarırsın,lütfen belirt..
belK bazı ç.roman severler şaşıracak,bende İnkilapı tüm Red kitleri vardı,Yapı Kredi saklama ve tam seri Redkit verince ,bendekileri Altan kardeşime kakaladım :))
ve Yapı kredi toplamaya başladım,(Rintintin maceraları) hariç.
Lütfen bu aralar saklama kabınıda çıkart hiç olmazsa içinde saklıyalım,biliyorsun epeyce reklamını yaptık Durango yok sattı ama diyeceksinki epeyde yerdin..eeee çıkmazsa,bebelerin emzik istemesi misalı..
Umarım aynı satışları görür,umarım işler düzelir feraha çıkarsın.
Almıyan arkadaşlar,böle kalite frankfon görmediniz, kaçırmayın derim,kapağını okşamakdan içine bakmıcaksınız, :lol:

Başa dön

Mesaj Başlığı: Re: Durango 3
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2012, 23:47 
Üstad
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Sayın a555, iyi niyetli olduğunuza inancım sonsuz. Ancak bir forumu kullanırken yazmadan önce okumak gerekiyor. Yeni bir mesaj yazmadan önce düşünüp bu başlığın hangi konuyla ilgili olduğuna karar vermemiz de önemli. Ben olsam önce forum ana sayfaya gidip çizgiroman Yayınevleri: viewforum.php?f=43 diye bir bölüm olduğunu ve orada da Diğer Çizgi roman yayınevleri: viewforum.php?f=14 adında bir alt bölüm olduğunu ve onun da Yılmaz Yayıncılık adında bir başka alt bölümü olduğunu: viewforum.php?f=62 anlamadan bu mesajı yazmazdım. Lütfen mesaj yazın ancak yazmadan önce düşünün, nereye ait olduğuna karar verin ve ondan sonra yazın. Bundan sonra göstereceğiniz dikkat ve özen için peşinen teşekkürlerimi sunarım.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Aranacak: