Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 18 Eki 2018, 06:50

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2017, 04:24 
Meraklı Okur
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Yazar: Chris Claremont
Çizer: Frank Miller & Paul Smith

Bu Wolverine minisini okumak cidden çok keyifliydi. Bana amerikan çizgiromanının en çok taktir edilen yazarlarından biri Chirs Claremont'u deneme şansı verdi ve yazımını beğendim. Kesinlikle X-Men'ini okuycam ilerde. Hikaye moderndi, kesinlikle eskimiş hissetirmedi, zamanın testini geçen çizgiromanlardan biri bu Wolverine mini hikayesi. Zaten 80ler modern amerikan çizgiromanın temelleri bildiğim kadarıyla, yani eskimemiş olması o yüzden şaşırtıcı değil.

Wolverin ve Japonya ile olan bağlanları gerçek harika. (Japonya'yı çok severim) bu konuda daha çok hikaye görmek isterdim, mesela Wolverine'in Mariko Yashida ile ilk tanışması ve bu mini hikayeden önceki Japonya'daki tüm hayatını konu alan hikayeler güzel olurdu. Wolverine'in ninjalarla dövüşmesi çok keyifliydi, ama genede biraz ''1580den kalma olmuş bu dövüş'' oldum. lol yani Katanalar, Şirukenler ve Wolverine bile ''genelde bunu yapmam ama bu sefer bir silah kullanıcam'' dedi ve getire getire bir tatar yayı getirdi ve ninjaları onunla avladı... lol yani insanları öldürmenin daha etkin yolları var, bu adamlardan hiç biri tabanca yada tüfeği henüz duymamışmı dedirtiyor insana...lol

Yukio The Widl One (vahşi Yukio) eğlenceli bir karakterdi, onu sevdim. Keşke Yukio Storm'la ne yaptıda Storm'un o çılgın punkçı yeni imajını elde etmesini sağladı çok merak ediyorum, keşke gösterselerdi. Ayrıca 4 sayı Wolverine'in minisinin ardından cildin sonunda gelen 2 sayı X-Men'deki hikayenin devamında bir adam Mariko'yu Wolverine ile evlenmemesi konunda hipnozmu etti naptıysa beynini yıkadı kadın cağızın ve mutlu sona ulaşamadı Wolverine ile Mariko. Aslında bakarsanız işin kötü tarafı hiçbir sona ulaşamadılar... lol Hikayenin sonu bir sürü soru ile havada asılı kaldı... Mariko'yu evlilikten caydıran adam kimdi ? hypnosmu etti Mariko'yu, naptıda caydırdı ? gibi. Bu havada kalan son ve Wolverine'in cildin içindeki her sayının başında güçlerini açıklaması sonuncu yeter anladık ya... dedirtmesi, bu ikisi hikayenin tek eksileriydiler... Ama bir Wolverine hayranı olarak kesinlikle göz ardı ediyorum bu iki eksiyi ve şiddetle her Wolverine hayranına tavsiye ediyorum bu ilk Wolverine'in tek başına takıldığı mini hikayesini. :D
Resim

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz