Resimli Roman

Çizgi roman sevenlerin adresi
Zaman: 26 Eyl 2018, 09:19

Tüm zamanlar UTC+02:00

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 76 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 4 5 6 Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2007, 22:51 
Sizi akılsızlıkla itham etmek istemedim. Lafın gelişi söylenen bir sözdü yine de geri alıyorum.... Özür.

En son Kızılmaske tarafından 11 Haz 2007, 14:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2007, 21:51 
En Barbar Çocuk
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
klasik serileri destekliyorum...çıksın...alırım...

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2007, 04:53 
Antioryantalist
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
bence de güzel bir fikir. özellikle MM'ın erken dönemlerini okumamış veya benim gibi bölük pörçük şekilde okuyabilmiş olan okurlar için mükemmel olur.özel seride yayınlanacak sayılar bittikten sonra özel seri bünyesinde yayınlanmaya başlanabilir.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2007, 14:09 
En Barbar Çocuk
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
evet...özel seri bitti...acaba bu...klasik maceralar dizisi için...bir adım olabilir mi?...ufukta...martin amcanın...ilk sayılarını görüyorum...daha doğrusu görüyor gibiyim :D ...

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2007, 14:55 
Derde Deva
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Özel seri bitti ha... O halde evet Klasik Seri artık şart oldu...

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2007, 17:57 
Admin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Konu ile ilgili detaylı haber;
http://www.resimliroman.net/news-507.html

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2007, 13:10 
Robin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Mr. No gibi Martin Amcanın da klasik serisinin Lal tarafından yayınlanacağına dair bir duyum aldım. Ama henüz kesin dağil onun için kaynağımı açıklayamıyacağım. İstanbul daki en büyük sahaflardan biri bu konuda kesin gibi konuştu.selamlar :lol:

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2007, 13:46 
Tren uzmanı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Nasıl yani kesin mi, kesin değil mi. Yoksa dagil mi. Hangisi. :)

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2007, 13:54 
Robin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
yazım dan tam olarak kesin mi değilmi belli olmuyor.konuştuğum kişi kesin gibi konuştu ama ben güvensiz biri olduğum için lal den açıklama gelmeden kesin konuşamıyorum. bunu için ortada bir bilgi gibi oldu.

pardon... :lol:

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2007, 14:02 
tiger yazdı:
lal den açıklama gelmeden kesin konuşamıyorum.

lalden kime nereye açıklama geliyor... adamlar sitelerini bile güncellemekten acizken oturup sana brifing mi veriyorlar...

takdir ediyorum ama onları değil seni... hoş bir iş başarmışsın... umarım birgün bu konuda onları da takdir ederim...

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2007, 19:34 
Tren uzmanı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
Lal'e fazla yüklenmeyelim bakalım, ne o öyle efelenmeler falan. Çıtkırıldım Rodeo ve elitist monşer Maceraperest çok mu iyi Lal'den. Şurda tek bir yayınevi var adam gibi çalışan onları da küstürmeyelim.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2007, 21:12 
New Hope
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
PoE yazdı:
tiger yazdı:
lal den açıklama gelmeden kesin konuşamıyorum.

lalden kime nereye açıklama geliyor... adamlar sitelerini bile güncellemekten acizken oturup sana brifing mi veriyorlar...

takdir ediyorum ama onları değil seni... hoş bir iş başarmışsın... umarım birgün bu konuda onları da takdir ederim...

Lal Kitap çıktığından beri neler yaptı? Mister NO, Zagor, Martin serileri, onlar da yetmedi Karaoğlan, Conan, Nathan.... Belki saymadığım da vardır. Bunların hepsi tek kelimeyle çatır çatır yayınlandı. TAY dışında (ki o zamanlar çizgi romanlar çerez gibi okunuyordu.) hangi yayıncılık bu kadar uzun süre (Marvel'lerden bahsetmiyorum) istikrarlı bir şekilde çizgi romanları bize ulaştırdı? Elbette kesilen yayınlar oldu bu da çok doğal.
Para verip alan yok çünkü doğru düzgün. Alanların çoğu 2. el alıyor. Ne kadar para kazanabiliyorlar merak ediyorum.
Acizlik mi? Neden uğraşıp güncellesinler? Doğru düzgün okuyan bir avuç insan için mi?
Martin özel sayının çıkabileceğini düşünmeniz bile LAL sayesindedir. Unutmayın bunları.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2007, 21:41 
Ramzy yazdı:
Para verip alan yok çünkü doğru düzgün. Alanların çoğu 2. el alıyor. Ne kadar para kazanabiliyorlar merak ediyorum.
Acizlik mi? Neden uğraşıp güncellesinler? Doğru düzgün okuyan bir avuç insan için mi?
Martin özel sayının çıkabileceğini düşünmeniz bile LAL sayesindedir. Unutmayın bunları.

kardeş, alan olmazsa satan da olmaz... demek ki alan var ki adamlar klasik üstüne klasik basıyor. Hem sana ne ne kadar kazandığından, sen okursan ayda ne kadar çizgi roman alabildiğine bakabileceksin. Para sadece onun işi değil ki.

sitelerini güncellememek "acizlik mi" sorusunun cevabı ne olabilir?

Nerede ise şükür namazına gidelim diyeceksin. Benim cebimde beş lira olduğu gün gidip lalin bir kitabını alıp kütüphanemde nasıl durduğuna bakıyorsam onlar da öyle yapıyorlardır. o zevk ayrı birşey bu ayrı... bizim bir avuç insan olduğumuzu biiyorlar. ya onlar bir kişi değil de bir avuç olsaydı... düşünsene tantanayı... o çıkmış bu çıkmış şu çıkmış alan yok... neden? çünkü klasik macera alıyor herkes... valal biz unutmuyoruz da lal de unutmasın biz yanyana gelsek, üst üste konsak ezilsek, büzülsek, toplansak çarpılsak bir avuç kişiyiz.

bir de artık üzmesin okurunu da 300-500 bassın şu zagorun km 1 ve 2 ciltlerini... almayı bekleyen o kadar adam var... ele güne rezil etmesinler çocukları... herkes koleksiyona 3. sayıdan başlıyormuş...

ya bu arada küserse diyorsunuz da... fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış diye de bi atasözü olduğunu söyliyelim...

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2007, 00:28 
Tren uzmanı
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
PoE yazdı:
bir de artık üzmesin okurunu da 300-500 bassın şu zagorun km 1 ve 2 ciltlerini... almayı bekleyen o kadar adam var... ele güne rezil etmesinler çocukları... herkes koleksiyona 3. sayıdan başlıyormuş...

Haklısın valla Poe, millet üç, beş karaborsacının eline bakıyor.

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2007, 16:37 
Robin
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür:
Aldığı teşekkür:
herhangi bir duyum alan var mı?
martin klasiklerin çıkışı kesin mi?
tarih verebiliyormuyuz

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 76 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 4 5 6 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+02:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: