Yeni Yayınlar

Yeni Yayınlar->Klasik Comics Özetleri->Amazing Spider-man->Amazing Spider-man 53 [ Arama ] 

Amazing Spider-man 53

zoom

      

Adı Amazing Spider-man 53
Açıklama SAYI 53: Doc Ock!

Daily Bugle'daki Foswell haberini okuyan Örümcek Adam, Jameson'a sataştıktan sonra okula gider. Flash, Pete'ı da görmek istemektedir. Kıyafetini değiştirip okula gizlice giren Peter, hocasına yakalanmaktan kıl payı kurtulur. Hocası ona bilim fuarına 2 kişilik fazla bileti olduğunu söyler. Peter, koridorda Gwen'i görünce onu fuara davet eder. Harry ise Peter'a pas vermeden uzaklaşır. Onun neyi olduğunu sorunca, Gwen, Peter'ın habersiz evden uzaklaşmalarına Harry'nin bozulmuş olabilecegini söyler. Daha sonra bilim fuarına giden Gwen, Peter ve hocaları burada yeni bir icat ile karşılaşırlar: Sıfırlayıcı. Bu makine her türlü cihazı etkisiz hale getirebilmektedir. Peter birden örümcek hislerinin tehlike sinyalleri verdiğini hisseder. Doktor Octopus, sıfırlayıcı'yı ele geçirmek için geri dönmüştür. Peter, Octopus'u durdurmak için hemen kıyafetini degiştirir. Makineyi alıp kaçan Octopus ile mücadelesi sokağa taşar. Sıfırlayıcıyı Octopus'un elinden almayı başarsa da, Octopus'un kaçmasına engel olamaz. Sığınağına dönen Octopus ise, Örümcek Adam'ın üzerine yerleştirdiği vericiyi farkeder. Örümcek Adam'ı yok etmek için aklına bir fikir gelir. Aynı anda Peter, Gwen ve hocasının yanına gider. Gwen, Peter'a sarılarak geri dönmesini sevinçle karşılar.
''-Nerede olduğun önemli değil Peter. Önemli olan geri dönmen.''
Peter, ise içinden Gwen'in kimselere benzemedigini, onu sorgulamayan tek insan oldugunu düşünür. ( Editör notu: Ben, Gwen'e aşık oluyorum :)
Kafe Bean'de arkadaşları ile buluşan Gwen ve Peter ikilisinin yanına May ve Anna'da gelir. Her ikisi de evlerinin bir odasını kiralık vermeyi düşünmektedirler.
Doktor Octopus ise Örümcek Adam'ı tuzağa düşürmek için planlarını yapmıştır. Kendi maketini bomba düzenegi ile bir depoya yerleştirir. Örümcek vericisini de oraya koyar. Octopus'un peşindeki kahramanımız nihayet verici sayesinde onu bulduğunu düşünür. Fakat son anda örümcek hisleri sayesinde patlamadan kurtulmayı başarır. Octopus ise patlamada Ağ kafa'nın yok olduğunu düşünerek sevinir. Şimdi yeni bir kimlik ile planlarını gerçekleştirebileceği sakin bir yer bulması lazımdır.
Gönderen Yunus
Tarih 14 Tem 2013
Boyutu 87.34 Kb
Resim ölçüleri 329 x 500
Tıklama 389
Değerlendirme Oyu: 0 - Ortalama:

eKart Gönder Değerlendir
Yorumlar

Bilgiler
Burada 2704 kapak var.
En fazla Gürüntülenen: Mister No 69
En fazla Değerlendirilen: Mister No 69
Son Yüklenen kapak: Iron Man (Demir Adam): 7

Yeni Yayınları ziyaret eden üye sayısı 2 (0 Kayıtlı Kullanıcı 2 Ziyaretçi ve 0 Gizli Kullanıcı)
Üyeler:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it