Yeni Yayınlar

Yeni Yayınlar->Klasik Comics Özetleri->Amazing Spider-man->Amazing Spider-man 67 [ Arama ] 

Amazing Spider-man 67

zoom

      

Adı Amazing Spider-man 67
Açıklama SAYI 67: Bir Örümceği Ezmek

Kahramanımız neye uğradığını şaşırmıştır. Mysterio'nun dev gibi kollarından kurtulmak için sürekli mücadele eder. Sonunda aynalarla kaplı bir odaya gelir. Ama burası da Mysterio'nun Örümcek Adam'a kurduğu tuzaklardan birisidir. Aynalar hareket ederek kahramanımıza dogru yaklaşmaya başlar. Ezileceğini anlayan Ağ Kafa, kurtulmak için kollarını kendi ağı ile sarar ve bu ağı kullanarak, kolları ile aynaları parçalar. Aynı anda May,Peter'ın tehlikede olduğunu sezmiş ve üzüntüsünden yine yataklara düşmüştür. Doktor gelip, onu kontrol eder. JJJ ise Ned ve Joe'ya Mysterio ile ilgili haber yapamadıkları için çok kızmıştır.
Kahramanımız aynalardan kurtulunca bu defa da suların içinde mücadelesine devam eder. Dev bir kertenkele Örümcek Adam'ın peşindedir. Mysterio ise dev cüssesi ile kahramanımızı izlemektedir. Kertenkeleden de kurtulmayı başaran Örümcek Adam suların içinden çıkar. Bu sırada, Daily Bugle'a Joe'nun oğlu gelmiştir: Robbie. Babası ile Empire State Üniversitesi'ne başvurusu hakkında konuşur.
Örümcek Adam, Mysterio'nun ona oyun oynadığını düşünür. Aslında küçülmemiştir. Sonunda, örümcek hisleri sayesinde, Mysterio'nun saklandığı kontrol odasını bulur. Ve onu alt eder. Paketleyip polise teslim ederek ordan uzaklaşır.
Gönderen Yunus
Tarih 15 Tem 2013
Boyutu 83.09 Kb
Resim ölçüleri 329 x 500
Tıklama 267
Değerlendirme Oyu: 0 - Ortalama:

eKart Gönder Değerlendir
Yorumlar

Bilgiler
Burada 2704 kapak var.
En fazla Gürüntülenen: Mister No 69
En fazla Değerlendirilen: Mister No 69
Son Yüklenen kapak: Iron Man (Demir Adam): 7

Yeni Yayınları ziyaret eden üye sayısı 1 (0 Kayıtlı Kullanıcı 1 Ziyaretçi ve 0 Gizli Kullanıcı)
Üyeler:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it