Yeni Yayınlar

Yeni Yayınlar->Klasik Comics Özetleri->Amazing Spider-man->Amazing Spider-man 109 [ Arama ] 

Amazing Spider-man 109

zoom

      

Adı Amazing Spider-man 109
Açıklama SAYI 109: Giriş: Dr. Strange

Peter hemen bir plan yapıp, Flash'ı kaçıranların peşine düşmelidir. Lavaboya gider ve aklına bir fikir gelir. Peter'ı kaçırmış numarası yaparak, Örümcek Adam kıyafeti ile oradan uzaklaşabilecektir. Gwen, bu manzarayı görünce telaşa kapılır. Ama Peter'ın başka seçeneği yoktur. Washington Mews meydanını geçerken birden Doktor Strange'in astral bedeninin yönlendirmesi ile onun bulunduğu yere gider. Strange, olanlardan haberdardır ve Flash'ı kurtarması için kahramanımıza yardım edecektir. Bu arada, Flash, New York'taki gizli bir tapınağa getirilmiştir. Elleri bağlı bir şekilde diz çöktürülen Flash'ın karşısında öldü sandığı tapınak lideri vardır. Fakat hareketsiz durmaktadır. Tapınak müritlerinin amacı, Flash'ı ayin yaparak öldürmektir. Böylece liderleri yeniden hayat bulabilecektir. Flash arkasını dönünce yine öldüğünü sandığı Sha Shan ile karşılaşır. Ona, onları kurtarmak istedigini açıklasada kimse ona inanmaz. Daha sonra zindana atılan Flash'ın yanına gelen Sha Shan, patlamadan nasıl sağ kurtulduklarını ona anlatır. Yüce rahibin yeniden hayat bulması için aşık olduğu adamı öldürmek istesede diger müritler buna engel olur çünkü Flash ayin yapılarak öldürülmelidir.
Gwen ağlayarak Harry ve May'in yanına gelir ve son olanları anlatır. May, Peter'ın henüz bir çocuk olduğunu söyler. Fakat, Gwen, May'e çıkışarak Peter'ın artık büyüdüğünü ve yengesinin ona çocukmuş gibi davranmaması gerektiğini söyler. May, üzgün bir şekilde ordan ayrılır.
Doktor Strange ve Örümcek Adam ise Vietnam'lıların saklandıkları yeri bulur ve ayin sırasında tam zamanında yetişerek Flash'ı kurtarmak için mücadeleye girişirler. Ağ Kafa, müritleri etkisiz hale getirdiği sırada, Strange'de güçlerini kullanarak yüce rahibi hayata döndürmüştür. Aslında rahip, bomba patladığı sırada kendisini bir çeşit trans haline sokmuştur. Flash, her iki kahramana da teşekür edip, onu affeden Sha Shan'a sarılır.
Gönderen Yunus
Tarih 15 Tem 2013
Boyutu 96.15 Kb
Resim ölçüleri 329 x 500
Tıklama 339
Değerlendirme Oyu: 0 - Ortalama:

eKart Gönder Değerlendir
Yorumlar

Bilgiler
Burada 2704 kapak var.
En fazla Gürüntülenen: Mister No 69
En fazla Değerlendirilen: Mister No 69
Son Yüklenen kapak: Iron Man (Demir Adam): 7

Yeni Yayınları ziyaret eden üye sayısı 1 (0 Kayıtlı Kullanıcı 1 Ziyaretçi ve 0 Gizli Kullanıcı)
Üyeler:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it