Yeni Yayınlar

Yeni Yayınlar->Klasik Comics Özetleri->Amazing Spider-man->Amazing Spider-man 144 [ Arama ] 

Amazing Spider-man 144

zoom

      

Adı Amazing Spider-man 144
Açıklama SAYI 144: Sanrı

Kahramanımız kaldığı otele dönmüş, fidyecilerden gelecek yeni talimatları beklemektedir. Bu arada May yengesine telefon açar. Paris'te olduğundan bahseder. Daha sonra May ve Anna gece yürüyüşüne çıkarlar. May birden irkilir. Biraz uzağından geçen bir kızı Gwen'e benzetir. Olduğu yere yığılır. Bu arada, Peter, çalan kapıyı açınca karşısında Cyclone'un adamlarını bulur. Adamlar, Peter'ı pataklayıp geceyarısı Notre Dame'a fidyeyi getirmesini söylerler. Peter, bankadan parayı çekip, Paris'in güzellikleri altında Notre Dame'a varır. Tabi Örümcek Adam kıyafeti ile.
Bu arada Cyclone, Joe ve JJ'e hikayesini anlatmaktadır. Asıl adı André Gerard olan bir NATO mühendisidir. Rüzgarı kontrol etmeyi başarmıştır ancak deneyleri NATO ve ABD tarafından kabul edilmemiş ve işten çıkarılmıştır. Böylece intikam almak için Cyclone kılığına girmiştir.
Örümcek Adam tam zamanında sahneye girerek, Joe ve JJ'i kurtarır. Cyclone'u ise dev bir vantilatör sayesinde yenilgiye uğratır. JJ ve Joe'yu da, daha önceden teybe kaydettiği Peter sesi ile kandırır. Böylece, JJ ve Joe'nun, Peter'ın Örümcek Adam olmasından şüphelenmemelerini sağlar. Daha sonra üçü birlikte evin dönüş yolunu tutarlar. Peter, May yengesini ziyarete gelince Anna'dan onun hastanede olduğunu öğrenir. Anna da şaşkın bir haldedir. Çünkü yukarı katta bir misafirleri vardır. Peter, onun kim olduğunu öğrenmek için hızla yukarı koşar. Karşısında Gwen durmaktadır!
-Gwen? Sen...yaşıyorsun!
Gönderen Yunus
Tarih 15 Tem 2013
Boyutu 83.16 Kb
Resim ölçüleri 329 x 500
Tıklama 363
Değerlendirme Oyu: 0 - Ortalama:

eKart Gönder Değerlendir
Yorumlar

Bilgiler
Burada 2704 kapak var.
En fazla Gürüntülenen: Mister No 69
En fazla Değerlendirilen: Mister No 69
Son Yüklenen kapak: Iron Man (Demir Adam): 7

Yeni Yayınları ziyaret eden üye sayısı 1 (0 Kayıtlı Kullanıcı 1 Ziyaretçi ve 0 Gizli Kullanıcı)
Üyeler:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it