Yeni Yayınlar

Yeni Yayınlar->Klasik Comics Özetleri->Amazing Spider-man->Amazing Spider-man 153 [ Arama ] 

Amazing Spider-man 153

zoom

      

Adı Amazing Spider-man 153
Açıklama SAYI 153: En uzun yüz metre

New York'ta gece...Kahramanımız rehin alınan bir taksiciyi kurtardıktan sonra eve döner. Ertesi sabah okula gittiğinde MJ ile konuşmak ister. MJ ilk önce Peter'ı tersler fakat sonrasında oturup konuşmaya karar verir. Mary Jane sonunda Peter'ı affeder. Ned ise eski bir Amerikan futbolcusu olan Bradley Bolton ile röportaj yapmak için Empire State Üniversitesi'ne gelmiştir. Bolton, futbolu bırakıp bilgisayar dalında uzmanlaşmış ve üniversiteye konferans vermeye gelmiştir. Ned, Peter'ı da alarak Bolton ile buluşmak için okulun stadyumuna gider. Bolton ise stadyumda eski anılarını düşünmektedir. Son maçı bu sahada olmuştur ve son maçında takımının kazanmasını sağlayamamıştır. Son metrelerde topu atamadığı için vicdan azabı çekip, futbol kariyerini sonlandırmıştır.
Bolton, Ned ile röportaj yaparken yanına gelen birisi ona esrarengiz bir mektup bırakır. Bolton'un mektubu okudauktan sonraki üzüntüsü Peter'ın dikkatini çeker. Bolton ordan ayrılarak parkta bir adamla buluşur. Adam, Bolton'un kızını kaçırmıştır. Buna karşılık, Bolton'dan bilgisayar alanındaki çalışmalarını istemektedir. Aynı gece stadyuma çalışmalarını getirirse kızına kavuşabileceğini söyleyerek oradan ayrılır. Peter, MJ, Harry ve Flash o gece kampüsteki partiye katılırlar. Peter, Bolton'un elinde bir çanta ile stada gittiğini görünce onu takip etmeye karar verir.
Bolton, fidyeciler ile stadyumda buluşur. Kızı da oradadır. Adamlardan biri, Bolton'dan çantayı alır ama ona tuzak kurmuşlardır. Ve ateş açarak onu öldürmek isterler. Bolton, gençliğinde futbol oynadığı zamanlardaki gibi, kurşunlardan sıyrılmaya çalışarak kızına doğru koşmaya başlar. Kızını elinde tutan adamı bertaraf eder. Aynı anda Örümcek Adam da yardıma yetişip çetenin diğer adamlarını alt eder. Bolton ise kızına sarılmış yerde yatmaktadır. Aldığı kurşun yaralarının ölümcül olduğunu bilmektedir. Kahramanımız, Bolton'a doğru eğilir.
-Ambulans yolda, az daha dayan Bolton.
-Hayır, artık çok geç..Kızım Mindy kurtuldu. Söyle bana Örümcek Adam. Bu defa başardım mı? Son metreleri iyi koştum mu?
-Evet Bolton...Bu defa başardın. Son metreleri aştın ve golü atmayı başardın...
Gönderen Yunus
Tarih 15 Tem 2013
Boyutu 101.14 Kb
Resim ölçüleri 329 x 500
Tıklama 447
Değerlendirme Oyu: 0 - Ortalama:

eKart Gönder Değerlendir
Yorumlar

Bilgiler
Burada 2704 kapak var.
En fazla Gürüntülenen: Mister No 69
En fazla Değerlendirilen: Mister No 69
Son Yüklenen kapak: Iron Man (Demir Adam): 7

Yeni Yayınları ziyaret eden üye sayısı 1 (0 Kayıtlı Kullanıcı 1 Ziyaretçi ve 0 Gizli Kullanıcı)
Üyeler:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it