Yeni Yayınlar

Yeni Yayınlar->Klasik Comics Özetleri->Amazing Spider-man->Amazing Spider-man Annual 13 [ Arama ] 

Amazing Spider-man Annual 13

zoom

   

Adı Amazing Spider-man Annual 13
Açıklama Annual 13 (1979)
Doktor Octopus'un Kolları

Kent Blake isimli özel ajan, Jimbo isimli biri tarafından öldürülür. Blake, doktor Octopus'un gizli planlarını ele geçirmiş, Jimbo'da onları çalmıştır. Octopus bunu öğrenince çılğına döner. Jimbo ve adamları iş üzerindeyken Ağ Kafa, onları durdurur ama Jimbo kaçmayı başarır. Örümcek Adam, Jimbo ve çetesinin amacını düşünürken, birden gölgeler içinden bir adam çıkar. Ondan bir ricası vardır; Blake isimli bir ajan öldürülmüştür. Gizemli adam, Örümcek'ten Blake'in katilini yakalamasını rica eder ve geldiği gibi esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur.
Ertesi gün, Peter, Blake'in cenazesine gider ve onun gözü yaşlı eşi ile konuşur. Katili bulmaya karar verir. Aynı anda, Octopus da, Jimbo'nun peşindedir. Peter, bir görünüp bir kaybolan esrarengiz adamın yönlendirmeleriyle, sonunda Jimbo'ya ulaşır. Octopus da, Jimbo'yu bulmuştur. Örümcek Adam ile Octopus'un mücadelesi, Octopus'un kollarından birini kaybetmesi ile son bulur. Jimbo kaçmaya çalışırken, aniden karşısında Örümcek Adam'ı yönlendiren esrarengiz kişiyi bulur. Jimbo korku ile haykırır. Binadan düştüğü anda Örümcek Adam'ın yardımı ile kurtulur. Bundan yararlanan Octopus ise kaçmayı başarır. Gizemli kişi yine ortadan kaybolmuştur.
Peter, ertesi gün, Blake'in evine gidip, eşine, katili yakaladığını söyler. Aynı anda, gözü evdeki bir fotoğrafa ilişir. Kadın, foroğraftakinin eşi kent Blake olduğunu söyler. Bu kişi, katilin yakalanmasını sağlayan esrarengiz kişinin ta kendisidir. Peter, hayretler içinde evden çıkar ve bir hayalet görüp görmediğini düşünerekten ordan uzaklaşır.

Octopus'un planlarının ne olduğunu Spectecular SM serisinin ilk yıllık albümünde öğreneceğiz.
Gönderen Yunus
Tarih 15 Tem 2013
Boyutu 48.16 Kb
Resim ölçüleri 300 x 459
Tıklama 799
Değerlendirme Oyu: 0 - Ortalama:

eKart Gönder Değerlendir
Yorumlar

Bilgiler
Burada 2704 kapak var.
En fazla Gürüntülenen: Mister No 69
En fazla Değerlendirilen: Mister No 69
Son Yüklenen kapak: Iron Man (Demir Adam): 7

Yeni Yayınları ziyaret eden üye sayısı 1 (0 Kayıtlı Kullanıcı 1 Ziyaretçi ve 0 Gizli Kullanıcı)
Üyeler:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it