Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->2017'nin ilk Batman'leri   
2017'nin ilk Batman'leri

2017'ye JBC yayıncılığın çıkardığı Batman Yeni Dünya 2. cilt ve Batman Yeni 52 Cilt 5 : Yıl Sıfır – Karanlık Şehir Batman sayıları ile başlayabilirsiniz. 

BATMAN: YENİ DÜNYA’nın ikinci bölümünde yazar Geoff Johns ve çizer Gary Frank yeniden takım olup okuyucuya, Batman’in en kötü şöhretli rakiplerinden oluşan bir ekip sunmakla kalmıyor, aynı zamanda beklenmedik heyecanlar ve dönüşlerle kurgu edebiyatının en önemli karakterleri için yepyeni ve inanılmaz bir mitoloji yaratıyorlar.

Yayınlanan kitaplar ile detaylı bilgiler; 


BATMAN YENİ DÜNYA: 2 cit
Özgün Adı : Batman Earth One Vol 2
Yazar: Geoff Johns;
Çizer: Gary Frank
Çevirmen: İlke Keskin
Sayfa: 160 
Fiyatı: 32.50 Tl

Değişim Gotham’a geliyor. Belediye Başkanı Oswald Cobblepot’un ölümü ve “Batman”in doğuşu arasında geçen zamanda yeni bir şafak, ışıklarını kötü şöhretli ve bozulmuş şehrin üzerine düşürüyor. Yeni belediye başkanı Jessica Dent ve erkek kardeşi, bölge başsavcısı Harvey Dent, Kara Şövalye ve Dedektif Jim Gordon’a katılıp Gotham’ın suç öğeleri karşısında verilen mücadeleye dâhil oluyor. Fakat yeni bir tehdit doğuyor-- hem de bilmecelerle dolu basit oyunlar oynamayı seven biri suretinde.

Cevabı yanlış verirsen ölürsün. Cevabı doğru verirsen…

New York Times en çok satanlar listesinde 1 numaraya yükselen BATMAN: YENİ DÜNYA’nın ikinci bölümünde yazar Geoff Johns ve çizer Gary Frank yeniden takım olup okuyucuya, Batman’in en kötü şöhretli rakiplerinden oluşan bir ekip sunmakla kalmıyor, aynı zamanda beklenmedik heyecanlar ve dönüşlerle kurgu edebiyatının en önemli karakterleri için yepyeni ve inanılmaz bir mitoloji yaratıyorlar.


Batman Yeni 52 Cilt 5 : Yıl Sıfır – Karanlık Şehir
Özgün Adı : Batman New 52 Volume 5 : Zero Year – Dark City

Yazar: SCOTT SNYDER
Çizer: GREG CAPULLO
Çevirmen: Cenk Könül
Sayfa: 256 
Fiyatı: 37.50 Tl


Riddler adında bir süper kötü, Gotham şehrinin tamamının karanlığa gömülmesine sebep olduğunda, bu karanlık örtünün altından onun gibi başka suçluların ortaya çıkmaya başlamaları an meselesidir. Batman ve Jim Gordon, Gotham’ı yalnızca Riddler’in çarpık akıl oyunlarından değil aynı zamanda çok daha mahir ve bir o kadar da ölümcül düşman Dr. Ölüm’den koruyabilmek için, gönülsüz de olsa bir ortaklık kurmak zorundalardır.
Gönderen Yunus, Pazar, 01 Ocak 2017 16:12, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it