Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Spawn Klasik Seri Cilt 1 çıktı   
Spawn Klasik Seri Cilt 1 çıktı

Arkabahçe yayıncılık 2016'nın son günlerinde Spawn süprizi yaparak çizgi roman okuyucusuna yeni yıl hediyesi vermişti. Daha önce Ahmet Kocaoğlu yönetiminde kreatörü Tod McFarlane çizimleri ile fasikül ve cilt olarak yayınlanan Spawn yine Arka Bahçe logosu ile Klasik seri olarak yayınlanmaya başlandı. 

Spawn 1992 yılında, çizgi romanlar dünyasındaki en unutulmaz karakterlerden biri ilk defa her şeyden habersiz toplumun üzerine salınmıştı. Spawn başka hiçbir karaktere benzemeyen bir kahramandır. Bir hükümet ajanı olan Al Simmons, kendi adamları tarafından öldürülmüştür. Cehennemin derinliklerinden hayat döndürülen Simmons, New York’un yitip gitmiş arka sokaklarını korur. Spawn, geçmişine dair cevaplar ararken, onu yeryüzüne geri getiren karanlık güçler ile de münakaşa eder, düşmanlarıyla savaşır ve kendine beklenmedik müttefikler bulur. Olağanüstü yeni güçlerini dizginlemeyi öğrenirken onu geri getiren şeyin doğasını-ve arkasında bıraktıklarını- tam olarak kavramaya başlar. Spawn Origins serisi, Spawn’ı baştan sona toplamak isteyecekler düşünülerek hazırlandı. Her bir cilt, zamanında basılıp tükenmiş altı Spawn fasikülünün yepyeni bir tasarım ve formatta basılmış halini içermekte. Bu ciltlere özel bonus içeriklerinde arasında ise, kapak galerileri ve sahne arkasından çizimler bulunuyor. Her ciltte bir de, capcanlı renkler ve yeni, dijital renklendirme ile baştan yaratılmış klasik birer Spawn kapağı bulunuyor. 

Her şeyin başladığı yerde Spawn’a katılın. Gelmiş geçmiş en başarılı bağımsız çizgi romanın temellerini atmış hikâye ve çizimleri barındıran Spawn Origins Cilt 1, sadece Spawn’ın değil, aynı zamanda Malebolgia ve Violator gibi akıllara kazınmış, korkutucu karakterlerin ilk kez sahne aldığı yer. 

Spawn Klasik Seri Cilt  16o sayfa ve 32 Tl etiket fiyatı ile raflarda bizleri bekliyor. 
Gönderen Yunus, Pazartesi, 09 Ocak 2017 22:06, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it