Haberler

Haberler->Duyurular->Dünyayý Kurtaran Sahaf Açýldý   
Dünyayý Kurtaran Sahaf Açýldý

Adana'da çizgi roman adýna çok sevindirici haberlerim var.
Gerçekten Ýstanbul Kadýköy'de yer alan dükkanlarý aratmayacak þekilde bol çeþide sahip bir çizgi roman dükkaný Adana/Seyahan da açýldý.
Tay, Ceylan, Bilks, Alfa ve diðer yayýnevlerince yayýnlanmýþ kolleksiyon çizgi romanlar .. Teks, Zagor, Gringo, Supermen, Kýzýlmaske, Yüzbaþý Volkan, Örümcek Adam, Zembla, Atlantis, Teksas, Tommiks, Lorel&hardy, Gordon, Karaoðlan, Conan, Fantastik Dörtlü, Swing vs.
Son 5 yýldýr yayýnlanan superman, nothing face, spawn, sandman, thorgal, günah þehri, batman, punisher, örümcek adam, daredevil, hulk, wolverine, x-men, zagor (Lal,Macareperest Çizgiler), karaoglan Lal, martin mystere (Lal,Macaraperest çizgiler), nathan never(Lal), mister no (Lal,Macaraperest Çizgiler) , dylan dog, west, tex(Macaraperest Çizgiler), teksas, tommiks, swing ve yazamadýklarým.
Yaklaþýk 10 bin adet çizgi roman serileri çizgi roman severleri bekliyor. Gerçekten o eski kitaplarýn kokusunu koklamak ve onlarý hissetmek için bu dükkana muhakkak uðrayýn, eminim size uygun anýlar muhakak vardýr.

Adres: Cemalpaþa mah.
Gazipaþa Bul.
3. Sk. No: 17
(Eski D&R karþýsý/Sabancý Kitap Kýrtasiye )
Seyhan/Adana

Tel: 0 322 458 43 68
Gönderen Yunus, Cuma, 04 Kasım 2005 18:08, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it