Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Gölge 7. sayı yayınlandı   
Gölge 7. sayı yayınlandı

Gölge e-derginin 7. sayısını sizlere sunarken yine güzel şeylerin haberlerini verelim istiyoruz.
Aramıza bu sayıda da yeni yazar-çizerler katıldı.

Yildizsavaslari.com’dan Cansu KorkmazStar Wars: 30 Yıllık Bir Efsane” yi yazdı. Cansu’nun bir seri halinde yayınlayacağımız Yıldız Savaşları yazılarını Star Wars animasyonunu sinemalarda görene kadar devam ettireceğiz.

Bu sayıda üç çizgi romanımız var; “Efsane Sirk”i İbrahim Aydın yazdı ve renklendirdi. Hakan Aydın çizdi ve çiniledi. “Kör”ü Serkan Köse yazdı, Cemal Keleşoğlu çizdi ve Cem Vural’ın yazıp çizdiği Tora 3. Bölüm “Çöl”le yolculuğuna devam ediyor.

Gölge’nin 7. sayı hikayeleri Oğuz Özteker’den “Kedi”, Ümit Kireççi’den “E=MİCİ” ve Utku Tönel’in “VI Bölüm: Görünmez El
Murat TolgaThe Mist ve Stephen King Sineması”nı, Hasan Nadir Derin sinemalarda yer bulamayarak “Vizyonu Iskalayanlar”ı, Eda İhtiyarRuhların Kaçışı”nı yazdı.
Editörümüz Mustafa Emre Özgen’in “Video-Club muhabbetleri ve Sıtkı Sıyrıl’ın “Atölyemizden İnsan Manzaraları” denemelerini gülerek okuyacağınızı umuyoruz.
Onur Küçük (kazegami) nin incelediği manga “Kanın Çağrısı (Hellsing)” i de şefin spesiyali olarak sunma mutluluğuna erişiyoruz.
Bu sayımızın kapak çizimi Hüdaim Güpoğlu, renklendirmesi Şükrü Bağcı’ya ait.

Gölge E-Dergi Nisan sayısını Hayalsaati'nde flash olarak buradan okuyabilirsiniz.
Gölge E-Dergi Nisan sayısını Pdf olarak buradan indirebilirsiniz.
Gölge E-Dergi Nisan sayısını cbr olarak buradan indirebilirsiniz.

Gölge'de yazmak-çizmek isterseniz golge.editor@gmail.com Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için javascript açık olmalıdır dan bize ulaşın.Gönderen Yunus, Salı, 01 Nisan 2008 12:45, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it