Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Sin City 6. cild çıktı!   
Sin City 6. cild çıktı!

Frank Miller'in Günah şehri 6. kitabı Koray Özbudak'ın çevirisi ile Arka Bahçe yayıncılık logosuyla yayınlandı. İnternet üzerinden indirimli olarak Frpkitap sitesinden, kitapevi ve çizgi roman satış noktalarından bulabilirsiniz.

"HASTALIKLI ROMANTİZMLER ÇAĞINA HOŞ GELDİNİZ..."
.....
Çok zaman grafik sanatı ve animasyon tekniklerinden de yararlanan bu anlatım tarzı eski çizgi roman anlayışından çok farklı yerlere götürmekte bizi. Öyle ki, bu tür çizgi romanların herhangi bir sayfası rahatlıkla saygın bir modern sanatlar müzesinde yer alabilir.
....
Sin City çizgi romanı bize şiddetin estetiğini vermeye çalışırken hikayesiyle de apayrı bir insan türünden söz etmekte. Doğuştan kaybetmiş, her an her türlü belaya hazır, arıza tiplerin, çürümüş kentlerdeki özgün adalet anlayışına vurgu yapmakta Sin City. .....
Sin City sadece şiddetin estetize edildiği bir çizgi roman değil aynı zamanda her biri birer çağdaş batakhaneye dönmüş metropollerdeki ruhsal sapkınlık ve zaaflara, insansal hastalık ve sakatlıklara getirilen yeni bir tür yaklaşımdır aynı zamanda.
Hikmet Temel Akarsu - Radikal Kitap -

Sin City 6 hakkında fikir ve izlenimleri  Sin City 6 Çıktı...  forum başlığından takip edebilir sizde yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yazar: Frank Miller
Çeviri: Koray Özbudak
Editör: Kayra "Keri" Küpçü
Sayfa Sayısı: 160
Yayınevi: Arkabahçe Yayıncılık


Gönderen Yunus, Pazartesi, 07 Temmuz 2008 12:12, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it