Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Conan the Cimmerian #3 - Alaslar   
Conan the Cimmerian #3 - Alaslar


Conan the Cimmerian #3

Yazar: Timothy Truman
Çizer: Tomàs Giorello, Richard Corben
Renklendiren: Jose Villarrubia
Kapak Çizeri: Frank Cho

Genç bir Kimmeryalı bayan avcı (Conan #0 "Born on the Battlefıeld" /Savaş Alanında Doğan/ macerasında kendisi ile tanışmıştık) ile Horsa'nın (The Frost Giant's Daughter /Buz DevininKızı/ macerasındaki Aesir lideri) yolları Kimmerya'nın tehlikelerle dolu karlı geçitlerinde yolculuğuna devam etmekte olan Conan ile kesişir. Doğu şehirlerinde karşılaştığı kurnazlıklar ve ihanetlerden sonra anayurdunun doğal tehlikeleriyle mücadele etmek Conan için daha hoş bir tecrübedir. Ama Conan bu topraklarda bile ihanet ile karşılaşacaktır. Richard Corben'in çizdiği bir eski zaman hatırasında Conan'ın dedesi Connacht gürültülü bir şehirde kendisine iş bulur, ama eskilerin de dedikleri gibi "sineklerin ışığa doğru uçması misali bela da kimmeryalıları bulur"

Yayın Tarihi: 17 Eylül 2008
Format: Tamamen Renkli, 32 sayfa
Fiyat: $2.99

İç sayfalardan örnek çizimler için http://comicbookresources.com/?page=pre ... disp=table adresini tıklayabilirsiniz. Resimler büyük olduğu için buraya doğrudan koyamıyorum.

Forum sayfalarımızda, Alaslar'ın güncellediği Conan ABD- Dark Horse Conan Haberleri başlığında görüş ve yorumlarınızı bekliyoruz.
http://resimliroman.net/forumlar/viewtopic.php?f=5&t=2347&start=30


Gönderen kurtaran_adam, Pazartesi, 15 Eylül 2008 20:48, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it