Haberler

Haberler->Comics, Fumetti vs..->Conan the Cimmerian #9   
Conan the Cimmerian #9

Conan the Cimmerian #9                             

ABD'de Dark Horse tarafından yayınlanan Conan The Cimmerian (Kimmeryalı Conan) serisinin 9. sayısı 25 Mart 2009 tarihinde satışa sunuldu. Aşağıda bu sayı ile ilgili güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Conan the Cimmerian #9

Yazar : Timothy Truman
Çizer : Tomás Giorello
Renklendiren : Jose Villarrubia
Kapak Çizeri : Joseph Michael Linsner

Shem'in çöl kabilelerine hükmeden kudretli büyücü Nahtok, çeşitli halklardan oluşan imparatorluğunun sınırlarını daha Kuzeye, Koth'a doğru genişletmek istemektedir. Koth'un yöneticileri büyük düşman karşısında birleşmektense savaş alanında birbirlerini boğazlamaya kararlıdırlar. Nahtok'un önünde duran tek engel Prenses Yasmela tarafından yönetilen küçük bir sınır krallığı olan Khoraja ve onun yıpranmış ordusudur. Conan'ın saflarına katıldığı Amalric Paralı Askerleri birliği Yasmela'nın sayıca az ordusunu desteklemekle görevlendirilir. Fatih Nahtok'un orduları her geçen gün yaklaşırken Prenses Yasmela bir yandan kabuslarla boğuşmakta, öte yandan kutsal vahiyler almaktadır.
Timothy Truman, Tomas Giorello ve Jose Villarrubia, Howard'ın korkunç "Black Colossus" (Kara Dev) öyküsünü uyarlamaya devam ediyorlar. Conan hayatının paralı asker olarak olarak geçen bu bölümünde, adım adım yaklaşan Amalric Paralı Askerleri ile Nahtok arasındaki kaçınılmaz mücadelede hayatının en kanlı ve şiddetli savaşını yaşayacak.


Yayın Tarihi : 25 Mart 2009
Format : Tamamen Renkli, 40 sayfa
Fiyat : 2.99 ABD Doları

Hazırlayan : Dalaslar 

Sizleri konu ile ilgili yorum ve görüşleriniz için ilgili forum sayfamıza davet ediyoruz. Hadi bakalım Kimmeryalı gençler, kılıçlar havaya!

http://resimliroman.net/forumlar/viewtopic.php?f=5&t=2347&p=31442#p31442

conan-9-2
Gönderen Dalaslar, Cuma, 10 Nisan 2009 07:18, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it