Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Yıldız Savaşları : Klon Savaşları Cilt 2   
Yıldız Savaşları : Klon Savaşları Cilt 2

Jbc Yayıncılık yayıncılık Yıldız Savaşları : Klon Savaşları 2. cildini 1 Eylül'de okuyucusu ile buluşturuyor. JBC Yayıncılık sitesinden ön sipariş veren okuyucularına 5 YTL indirim yapıyor.  Buraya tıklayarak Ön sipariş indirimden faydalanabilirisiniz.


Star Wars çizgi romanlarının çevirisini Resimli Roman'ın gelişiminde büyük katkıları olan Hakan Buhurucu yapmaktadır.

Bin yıl boyunca Cumhuriyet kaos içindeki bir galaksiye düzen ve adalet getirmek için Jedi’lara bel bağladı. Şimdi, Klon Savaşları’nın patlak vermesiyle birlikte Jedilar ordularla savaşacak, kendi ordularına komuta etmek üzere çağırıldılar... Sadece savunmak amacıyla değil, saldırmak için de. Bu General Obi-Wan Kenobi’nin kendisi için seçeceği bir rol değildi, fakat gözardı edemeyeceği bir görevdi.

Kenobi’nin dik kafalı çırağı Anakin Skywalker içinse Cumhuriyet için çıktıkları son görevlerinin politikadan ziyade kişisel bir anlamı vardı: Ayrılıkçılar Naboo’nun aylarından birini istila etmişlerdi ve Anakin’in aşkı Padme Amidala’nın ana gezegenine karşı bir soykırım saldırısı planlıyorlardı !

Kahramanca davranışların, umutsuz eylemlerin, sıkıntılı ittifakların ve hem asil hem de hesaplanmış fedakarlıkların dönemi. Jedi’ların her zaferin bir bedeli olduğunu öğrendikleri bir dönem.


 


------------------------------
Klon Savaşları toplam 9 ciltten oluşmaktadır. “Bölüm 2: Klonların Saldırısı” ile “Bölüm 3: Sith’in İntikamı” filmleri arasında geçen bu hikayeler filmlerde sadece başlangıcı ve bitişi gösterilen bu uzun savaş dönemi boyunca yaşanmış olaylara ışık tutmakta. Ayrıca filmlerde sadece geri planda gözüken ya da gözükmeyen çok sayıda karakterin bu savaşlarda oynadıkları rollere detaylı bir şekilde değinerek onları da ön plana çıkarmaktadır.


 


Kapak resminin büyük halini görmek için tıklayın!


 


Yıldız Savaşları : Klon Savaşları Cilt 2
Star Wars : Klon Savaşları Cilt 2
Zaferler Ve Fedakarlıklar

120 Sayfa
135 Gr Kuşe Kağıt
İplik Dikiş
Gönderen Yunus, Cumartesi, 29 Ağustos 2009 02:31, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it