Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Hipnoz 3, sayı çıktı   
Hipnoz 3, sayı çıktı

Bol kepçe çizgiroman dergisi Hipnoz'un 3.sayısı 8 Eylül tarihi itibariyle gazete bayileri ve çizgiroman satış noktalarında bulunabilecek.

Bu ay Hipnoz’da yepyeni bir yerli çizgiromanın yayınına başlıyor: Altemur Han’ın Üç Oğlu… Konusunu Türk mitolojisinden alan bu maceranın ilk sayfaları elimize geçtiğinde çok heyecanlandık. Zira başarılı çizimlerin yanı sıra özlediğimiz bir üslup da vardı bu hikayede. Altemur Han'ın Üç Oğlu'nu Dorukhan Özcan yazdı ve çizdi.

3. sayı kapağını Deli Gücük’teki başarılı çizimlerinden tanıdığımız Coşkun Kuzgun ustamız resimledi. Çok da güzel olduş.

Geçen sayılarda başlanan çizgiromanlar tüm hızıyla devam ediyor. Ancak bu ay yazı dizilerine ara vermek zorunda kalınmış. Devam eden çizgiromanlar planlanan sürede bitirilmesi gerekiyor. Üstat Talat Güreli ile yapışan söyleşinin ikinci bölümünü ve Madalyonun Öteki Yüzü gelecek sayıda olacak. Edgar Allan Poe’da sona yaklaşıyor. Cinayetler zinciri gelecek sayıda sona erecek. Madalyonun Öteki Yüzünde gelecek ay Umut Çalışan'ın kalemindenTürkiye’nin ilk mutantı Mahmut’un ibret verici hikayesini okuyacaksınız.
Gönderen Yunus, Perşembe, 10 Eylül 2009 01:35, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it