Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Hoz Comivs'ten 7 yayın...   
Hoz Comivs'ten 7 yayın...


Teksas ve Tommiks'in tüm sayılarını eksiksiz olarak yayınlıyan Hoz Comics. 7 tane çizgi roman dizisi çıkaracak.
- Dylan Dog Rodeo Kitap'ın kaldığı yerden sayı 22 ve sayfa sayısı 200 civarı, aylık yayınlanacak.
- Dylan Dog maxi 300 sayfa civarı üç ayda bir yayınlanacak.
- The Amazing Spiderman (Örümcek Adam) Arka Bahçe yayıncılığın kaldığı yerden 144 sayfa ile 160 arasında Sayı 1 diye başlayacak ve aylık. 4 ay sonra Arka Bahçe Yayıncılıkta başlayan macera bitiyor.
- Romanzi a Fumetti Bonelli, Bonelli'den muhteşem bir seri. Herbir kitap tam macera. 300 sayfa, üç ayda bir. "Gli Occhi E Il Buio" yani "göz ve karanlık" ile başlıyor... İtalya'da yılda bir grafic novel olarak çıkıyor ve bugüne kadar 6 tane yayınlandı.. 15 ay sonra bizede de yıllığa dönecek. 
- Pecos Bill Türkiye'de hiç yayınlamamış maceralar. siyah beyaz 160 sayfa iki ayda bir. Bir kronoloji takip etmiyor ama bunun da nedeni orjinal 1. seriden başlamak yerine bilinmeyenlerden ortaya güzel bir karışık yapmapılmasından kaynaklanıyor...
- Tom Braks orjinal 1 siyah beyaz 300 sayfa iki ayda bir. Sonra Tom Braks Fransız Lug'a satıyorlar. Onlar için 128 sayfa çiziyorlar. Daha sonra Farnsızlar çizmeye başlıyor onlarda  110'a (x64 sayfa) yakın bir macera çiziyorlar...
 - Kaptan Swing'in Türkiye'de hiç yayınlanmamış maceralar başladı. Yayınlanmamış maceraların son macera sayısı 281. Daha sonra Aksoy yayıncılık'ın bastığı maceralar başlıyor. Yaklaşık 8 kitap.  Ardından speciale serisi geliyor.  Bunlarla birlikte her kahraman için yayınlanmış 32 sayfalık özel ekler. Son olarak bir ciltte Türk çizerlerin yaptığı Kaptan Swing var... Arkada camiler, medreseler, şeyh dergahları falan. Böylece dünyada çıkmış tüm Swingler tam bir külliyat oluyor.
Gönderen Yunus, Cumartesi, 10 Ekim 2009 11:51, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it