Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Star Wars : Klon Savaşları Cilt 4 - Aydınlık Ve Karanlık   
Star Wars : Klon Savaşları Cilt 4 - Aydınlık Ve Karanlık

Bazen karanlıkla mücadele etmek için karanlığı kullanmalısınız. Jedi Ustası Quinlan Vos için tüm hayatını ;bu ilkeye göre yaşamaktadır. Jedi Düzeni’nin en usta casuslarından biri olan Vos hayatının en zor görevini almıştır: Ayrılıkçılar’ın yönetim kademesine sızmalı ve Ayrılıkçı Hareket’in lideri Kont Dooku’ya yakınlaşmalıdır. Zekası, etkileyiciliği ve bir o kadar da tehlikeli kişiliği ile ünlü Kont Dooku’dan gerçek kimliğini gizlemeye çalışırken tüm ustalığını sergilemek zorundadır. Fakat zaten Cumhuriyet’in yozlaşması hakkında şüpheleri olan Vos için bu çok tehlikeli bir adımdır, daima karanlığa yakın bir yolda yürümüş olan Vos için aydınlığa geri dönüşün olamayacağı bir duruma düşme tehlikesi vardır. 


Başka bir yerde ise Jedi Ustaları Aayla Secura, Tholme ve Karanlık Kadın kılık değiştirerek Devaron gezegenine sızmaya ve Ayrılıkçılar’ın kurmuş olduğundan şüphelendikleri gizli bir üssün yerini tespit etmeye çalışırlar. Fakat galaksinin en tehlikeli kelle avcılarından biri olan Aurra Sing’in olaya dahil olmasıyla üç Jedi ustası bir anda kendilerini bir ölüm-kalım mücadelesinin içinde bulacaklardır. 

Klon Savaşları serisinin bu cildinde hikaye bu sefer savaşın geri planında kalarak gölgelerde hareket eden ve yaptıkları gizli planlarla savaşın kaderini değiştirebilecek, casus rolüne bürünen Jedi’lara odaklanmakta
.
Gönderen Vega, Salı, 10 Kasım 2009 16:21, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it