Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Zagor ve Martin Mystere dalya dedi.   
Zagor ve Martin Mystere dalya dedi.

Lal Kitap Zagor ve Martin Mystere’de dalya dedi. 2002 yılının Nisan ayında Yeni Zagor ve Yeni Martin Mystere adlı diziler ile çizgi roman dünyasına adım atan Lâl Kitap 8 yıldır kesintisiz olarak çizgi roman yayınlamaya devam ediyor.

Zagor’un orijinal 389. sayısının Il Clan Delle Isole yani Adalar Klanı adlı macerası ile Zagor serisinin yayınına başlayan yayınevi bu ay yayınlanan Yeni Zagor 100. Sayı ile dalya yaptı. 8 yıl içerisinde Türkiye’de ilk defa renkli Zagor yayınlandı. Tay, Aksoy, DE yayıncılığın atladığı Zagor mecaraları Zagor Özel seri altında yayınladı. Ayrıca Zagor’un orijinal 1. Sayısından itibaren her ay 4 sayılık ve orijinal kapakları içinde  cilt halinde Zagor Klasik Maceralar Dizisi yayınlanmakta.

Yeni Zagor 100. Sayı orijinal 488. Sayı ve La dove scorrne il firume yani Nehrin Aktığı yerde macerasını içeriyor. 100. Sayıya özel poster hediyesi ve konuk yazar Eren M. Paykal yer almakta.
 
Martin Mystère’nin orijinal 168. sayısının Il Ritorno di Jack yani Karındeşen Jack adlı macerası ile Martin Mystère serisinin yayınına başlayan Lâl Kitap bu ay yayınlanan Yeni Martin Mystère 100. Sayı ile dalya yaptı. 8 yıl içerisinde Türkiye’de ilk defa renkli Martin Mystère yayınlandı. Tay, Aksoy, DE yayıncılığın atladığı Martin Mystère mecaraları Martin Mystère Özel Seri altında yayınladı. Ayrıca Martin Mystère’nin orijinal 1. Sayısından itibaren iki ayda bir 4 sayılık ve orijinal kapakları içinde  cilt halinde Martin Mystère Klasik Maceralar Dizisi yayınlanmakta.

Yeni Martin Mystère 100. Sayı orijinal 267. Sayı ve La terra dei giganti yani Devler Ülkesi macerasını içeriyor. 100. Sayıya özel konuk yazar Okay Gönensin yer almakta. 

Nice 100. sayılara Martin Mystère ve Zagor !
Nice yüzlü sayılara Lâl Kitap!

Gönderen Yunus, Cumartesi, 10 Temmuz 2010 13:51, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it