Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Çekirdek Hoz Comics tarafından yayınlandı! (Ön izleme)   
Çekirdek Hoz Comics tarafından yayınlandı! (Ön izleme)

Çapa Çizgiroman Grubu'dan yepyeni bir yayını Çekirdek, Hoz Comisc'den çıktı.

"Eski bir Hitit tanrısının yeniden vücut bulmuş hali İstanbul'da ortaya çıksa ne olur? Kırık bir hayat hikayesini sırtlamış genç bir kadın, yeni bir gelecek arayışındayken ona rastlasa? Unutulmak istenen bir geçmiş, unutulmuşa ne anlatır?"

Çapa Çizgiroman Grubu olarak mütevazi, siyah beyaz bir öncü çıkardık yola. Bir ısınma hareketi. Karabasan evreninde eski bir dost; Çekirdek'in ilk kitabı "Alacakaranlığa Doğuş" çıktı. Bulunması gereken tüm o güzel yerlerde...
   
Yayınevi: HOZ COMICS
Yayın Tarihi: Aralık 2010
Ebat: 16x24cm
İçerik: 100 sf. Siyah Beyaz
Fita: 15 Tl 

Konu: Karabasan'da beyni yıkanmış ajanlar üreten bir gizli örgütün eline bir takım antik metinler geçmişti. Bunların içinde en önemlisi "Fırtına Tanrısının Yeniden Doğuşu  Kehaneti" tabletiydi. Çekirdek: Alacakaranlığa Doğuş'ta bu keşfin sonuçlarını, iki farklı türde yeniden hayata dönüşü keşfetmeye başlıyoruz. Geçmişinden sıyrılarak yeni bir hayat peşindeki Çekirdek ile bir tanrının yeniden vücut bulmuş hali olan adamın kendini keşfi birbirine karışıyor. Eline geçirdiği tanrısal gücü kontrol etmek için her şeyi yapmaya hazır olan örgüt ise acımasız bir gölge olarak yükseliyor hayatlarının üzerine.

Çekirdek 1. sayı Ön izleme (sayfaların büyük hallerini görmek için üstüne tıklayın!
Gönderen SanBlackDragon, Cuma, 24 Aralık 2010 01:59, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it