Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Sandman serisi Laika yayıncılık tarafından tamamlandı   
Sandman serisi Laika yayıncılık tarafından tamamlandı

Laika Yayıncılık Neil Gaiman'ın 11 ciltlik büyük eseri Sandman'i tamamladı. Arkabahçe yayıncılık tarafından 6 cildi yayınladıktan sonra uzun bir aradan sonra Laika yayıncılık tarafından kaldığı yerden yayınlanmaya başlayan Sandman'in ayrıca 2 ve 3. sayılarının tekrar basımı yapıldı.

Sandman 10: Dünyaların Sonu; Bir gerçeklik fırtınasının girdabına kapılmış, zaman, söylenceler ve hayallerin yolcuları, Dünyaların Sonu’ndaki bir hana sığınırlar. Chaucer’in Canterbury Öyküleri’nin geleneğine uygun olarak fırtınanın dinmesini beklerken gittikleri yerlerin, gördükleri şeylerin ve düşlerinin öykülerini anlatırlar.

Çevirmen: Egemen Görçek
Editör: Fulya İçöz
Etiket Fiyatı: 27,5 TL
Sayfa Sayısı: 168
Ebad: 16 x 24

Sandman 11: Merhametliler; Bir sürü isimleri vardı: Erinyesler, Eumenidesler, Diraeler, Öfkeliler. İntikamın, affetmezliğin ve durdurulmazlığın temsilcileri: cezalandırmak için aradıkları suç kanla yıkanıncaya kadar durmazlar. Merhametliler, Lytha Hal bebeği Daniel ondan alınınca onlara gider ve Ebediler’den Düş onların hedefi olur. Ama annenin kederi ve boyun eğmez öfkesinin arkasında daha karanlık güçler iş başındadır ve onlar sonunda Düş Diyarı’nda daha önce kimsenin görmediği bir fedakarlık isteyecektir.

Çevirmen: Fulya İçöz
Editör: Egemen Görçek
Etiket Fiyatı: 40 TL
Sayfa Sayısı: 352
Ebad: 16 x 24
Gönderen Yunus, Cumartesi, 18 Haziran 2011 00:28, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it