Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Eski dostlarla yeniden buluşmak…   
Eski dostlarla yeniden buluşmak…

1938’den beri Avrupa’nın en popüler çizgi roman klasiklerinden biri olmayı sürdüren Belçika menşeli Spirou ve Fantasio, Tudem Yayınları’nın çizgi roman markası Desen tarafından okurların beğenisine sunulan yepyeni maceralarıyla raflardaki yerini alıyor. Güçlü sezgilere sahip araştırmacı muhabir Spirou, öfkesi burnunda muhabir Fantasio ve huysuz sincap Spip ile nefes kesici bir deneyime hazır olun!

Yeni görev: Doğaüstü güçleri olan iki çocuğu kurtarmak.
İflah olmaz kafadarlarımız bu maceralarında “Güneşin Batmadığı Ülke”deler… Spirou, Fantasio ve Spip, Ortaçağ Japonya’sı tarzını yansıtan Edo-Resort’un görkemli açılış töreni için Uzakdoğu’ya davet edilirler. Kahramanlarımız ilk bakışta kendilerini bu ihtişamlı yapının eğlencesine kaptırsalar da asıl geliş nedenleri illüzyonist dostları Itoh Kata’nın verdiği özel bir görevdir. Doğaüstü yetenekleri olan iki kardeş korkunç yakuza Mangakana tarafından kaçırılmıştır. Peki, ama bu çocukların kaçırılma sebebi ne olabilir? Anne ve babaları iki kardeşi neden Itoh Kata’ya emanet etmiş olabilir?

Spirou ve Fantasio bunlara karşı nasıl bir kurtarma planı hazırlayacaklar dersiniz?..  Tüm bu soruların yanıtı kahramanlarımızın nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Tokyo’da adlı  yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!..
“Yaşam oldukça ümit vardır.”

SPIROU ve FANTASIO TOKYO’DA
Yazar: Jean-David Morvan
Resimleyen: José-Luis Manuera
Renklendiren: Christian Lerolle
Türkçeleştiren: Işık Ergüden 
Fiyat: 10,90 TL
Ebat: 21 x 29 cm
Baskı Detayları: 64 sayfa, renkli, kuşe kâğıt
Gönderen Yunus, Salı, 21 Haziran 2011 21:51, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it