Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Flaneur Comics yayın hayatına başlıyor!   
Flaneur Comics yayın hayatına başlıyor!


3 farklı çizgi roman ile yayın hayatına başlayacak olan Flaneur Comics, Jean Perre GIBRAT'ın Erteleyiş eserini Kasım ayı içinde yayınlamaya başlayacak. İki farklı edisyonda yayınlanacak "Erteleyiş" albümü normal edisyonun yanında 150 adet deluxe-hard cover olarakta basılacak. 

Frankofon-BD editörü karlıova'nın Jean Perre GIBRAT'ın eserleri hakkındaki yazısı:
BD'nin ağır toplarından bir diğeri, "Le sursis" serisiyle tanınan Jean-Pierre Gibrat'tan paralel zamanda geçen bir seri. 1944 yazı, Alman işgali altındaki Paris. Anonim bir ihbar mektubu ile yakayı ele veren genç direnişçi Jeanne, tutuklanır. Aynı gün yakalanan neşeli hırsız François ile birlikte, bir hava akını sırasında kaçmayı başarırlar. Farklı gibi görünen yazgıları bir noktadan sonra birleşecektir. Angouleme 2006 en iyi çizim ödülü. Ekleyecek bir şey yok, çizimler, renklendirme çok güzel.

Kasım ayı içinde 3 yayını Türk çizgi roman okuyucusu ile buluşturmayı planlayan yayınevinin diğer bir çizgi romanı; CASH - I SEE A DARKNESS. Efsanevi Country şarkıcısı John Cash'in sıradışı yaşamını konu alan bol ödüllü bir çizgi roman...

Forum alanımızda konu ile ilgili yazıları http://resimliroman.net/forumlar/viewtopic.php?f=7&t=4725 linkine tıklarak okuyabilirsiniz.
Gönderen Yunus, Cumartesi, 03 Kasım 2012 17:25, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it