Haberler

Haberler->Yeni Yayınlar->Panini Comics'ten Zagor Albümü   
Panini Comics'ten Zagor Albümü

Panini Comics, Zagor için bir müzik albümü yaptı. Bu albümü alanlar, Zagor'un Gitar Jim ile bir macerasının yer aldığı 48 sayfalık bir çizgi romana da sahip olacaklar.

 

Panini Comics ve Bonelli kahramanları arasındaki ''ticari aşk'' tüm hızıyla devam ediyor. Panini Comics, Benim adım Teks (My Name is Tex) albümünden sonra şimdi de Benim Adım Zagor (My Name is Zagor) adında müzik ve çizgi romanı bir araya getirdiği albümü, Zagor severlerle buluşturdu.

Albüm Aralık 2012'de çıktı. Graziano Romani'nin, Darkwood ormanının gizemli havasını hayal ederek yaptığı besteler, bu albümde bizlerle buluşuyor. Sıkı bir Zagor hayranı olan Graziano Romani daha önce Zagor'un 50. yayın yılı dolayısıyla Zagor King of Darkwood adlı bir albüm çıkarmıştı.

 


Benim Adım Zagor özel albümü ile birlikte 48 sayfalık Moreno Burattini ve Gallieno Ferri ortak çalışması olan Gitar Jim'li bir macera okuyucuya sunuluyor. Bakalım Panini Comics ve Bonelli ortaklığı başka hangi kahramanları hem müzik hem çizgi olarak karşımıza çıkaracak?
Gönderen Darkwood Sâkini, Salı, 25 Aralık 2012 15:54, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it