Resimli Roman Forum

 
Çizgi Roman Haberleri
Star Wars Klon Savaşları 8-9 ön izleme
Gönderen Yunus, Pazar, 13 Temmuz 2014 01:35

 

JBC Yayıncılığın Temmuz'daki son süprizi ise Star Wars'ın Clone Wars serisinin 8 ve 9. ciltleri, bu iki cilt ile 9 ciltlik Clone Wars serisi sonlanıyor. Jedi'ların yenilgii ile Karanlık taraf Galaksiye hakim oluyor. Bugüne kadar okuduğum en sürükleyici ve haycanlı serisinin bitmesine üzülürken yakında yeni Star Wars çizgi romanlarının geleceğini bilmek içimi rahatlatıyor. Seriye başlamış ve kitapları bulamayanlar  üzülmesin Star Wars Clone savaşlarının 1. cildi de tekrar baskıda yapılacak. 


Yorum Yaz(0), Hepsini Oku

Şemsiye Akademisi : Dallas ön izleme
Gönderen Yunus, Pazar, 13 Temmuz 2014 01:10

JBC Yayıncılıktan Batman - Dedektif Hikayeleri 1: Ölümün Yüzleri ile birlikte  Şemsiye Akademisi'nin ikinci kitabı Dallas (Umrella Academy : Dallas)'ta çıkıyor. 

Şemsiye Akademisi : Dallas'ın ön izleme sayfalarına aşağidaki linkten ulaşabilirsiniz. Yorum Yaz(0), Hepsini Oku
Batman - Dedektif Hikayeleri 1: Ölümün Yüzleri ön izleme
Gönderen Yunus, Perşembe, 10 Temmuz 2014 15:12

JBC Yayıncılık Batman New 52'den Dedective Comics serisinin ilk 7 sayısının yer aldığı Batman - Dedektif Hikayeleri 1: Ölümün Yüzleri cildini temmuz ayı içersinde çıkarıyor. 179 sayfalık cildi satış fiyatı 27,50 Tl olacak. 

Batman - Dedektif Hikayeleri 1: Ölümün Yüzleri cildi'nin konusu: Joker Arkham Akıl Hastanesi’nden kaçtı ve Batman bile bu deli adamın arkasında bıraktıĞı ürkütücü kanıtların ne anlama geldiĞini kavrayamıyor. Gotham’da tuhaf ve korkunç ...


Yorum Yaz(0), Hepsini Oku
Seyfettin Efendi'nin iki kitabı sadece 36 TL
Gönderen Yunus, Perşembe, 10 Temmuz 2014 12:00

Devrim Kurter'in yazıp çizdiği çizgi roman kahramanı Seyfettin Efendi'nin Yeditepe Canavarı ve Esrarengiz Hikayeleri adlı kitaplarını 36 TL'ye, üstelik isminize imzalı bir şekilde  Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo fırsatıyla http://seyfettinefendi.com/satis.html adresinden satın alabilirsiniz.

...

Yorum Yaz(0), Hepsini Oku
Drizzt Efsanesi 1. Kitap - Anayurt
Gönderen Yunus, Çarşamba, 09 Temmuz 2014 16:52

 

Lal Kitap; Drizzt Efsanesi 1. Kitabı Anayurt'u çizgi roman severlerle buluşturdu. 136 sayfa, büyük boy (17x26 cm) ve renkli olarak yayınlanan albümüm satış fiyatı 25 TL

R. A. Salvatore'nin dünyaca ünlü kitaplarından uyarlanan Zindan & Ejderha: Drizzt efsanesi serisi, kara elf üçlemesinin ilk bölümü "Anayurt" simdi çizgi roman albümüyle fantastik edebiyat ve çizgi roman severlerle buluşuyor! Drizzt'in doğumuyla baslayan macera, kendi dünyasından ayrılarak bilinmeyene doğru yola çıkmasıyla sürüyor..


Yorum Yaz(0), Hepsini Oku
Örümcek Adam: George ve Gwen Stacy’nin Ölümü
Gönderen Yunus, Çarşamba, 09 Temmuz 2014 16:33

Marmara Çizgi,  Klasik Maceralar Örümcek Adam dizisinden  George ve Gwen Stacy’nin Ölümü hikayelerini yayınladı. Amazing Spider-Man serisinin 88'den 92'ye kadar olan sayıları ile 121 ve 122. sayılarının yer aldığı çizgi roman albümü 152 sayfa ve 28 Tl.'den çizgi roman severlere sunuldu. 

1970'lerin başlarında, bir çift olay örgüsü çizgi romanlardaki ölümsüzlük kavramını sonsuza dek değiştirdi. Okurları o zamana dek hiç olmadığı kadar ...


Yorum Yaz(0), Hepsini Oku
Star Wars Klon Savaşları Cilt 1 - 2. baskı
Gönderen Yunus, Çarşamba, 18 Haziran 2014 23:52

Star Wars için sevindirici haber, Temmuz 2009'da JBC yayıncılık tarafından yayınlanan Star Wars Klon Savaşları 1. Cilt'in 2. baskısı 17 Temmuz'da çıkacak. Türkiye'de Star Wars çizgi romanlarının yayın geçmişi çok eski olmasa da 2. baskı yapıyor. Yayınevi Eylül ayında yeni Star Wars çizgi romanlarına yayınlayacağını duyurdu. 

Star Wars Clone Savaşları serisi bu ay çıkacak 8 ve 9. sayısı ile Tamamlanmı olacak. 

Star Wars Klon Savaşları Cilt 1
(Kamino Savunmas ...


Yorum Yaz(0), Hepsini Oku
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it